Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi vagyok. Nem rég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vagyok. Nem rég kötelet Másztam és elmentem tőle ez mitől lehet mindenem tele lett spermával? Nem értem ez hogy történt? Férfi létemre?

Figyelt kérdés

#kötélmászás #Prosztata élvezés #Bixexualitas
2023. jún. 25. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Álmodtad
2023. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Tele voltál mint a déli busz, tanulság hogy toranórára ne menj csak úgy ha előtte való nap kiverted :D
2023. jún. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mitől? Te tudod, nálad mit, hogyan ingerelt a kötélmászás.
2023. jún. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Túl magasra másztál, és ott más légnyomás.
2023. jún. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy lefelé ereszkedés közben a kötél surbácolta, akis mozzarella golyókat, amik ennek hatására kinyitották a fojtó szelepet és kijött a matéria.
2023. jún. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igazából elelveztem felfelé mászás közben nagyon jó volt.

Már többször is elofordult azóta nem csak kötél hanem fára vagy rúd mászás közben is azt gondolom érzékeny a prosztatám és emiatt következett ez be!

2023. jún. 26. 04:36
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
En is sokszor elélveztem kötél és rúd mászás közben fölfelé menet de az még általánosban volt alsóbb osztályban akkor még nem jött semmi cucc
2023. jún. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem a kondiban a lábazo gépen,,,hasra fekve emelem a combhajlito es fenék gépet aztan mindig azt erzem hogy elmegyek töle..
2023. jún. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Meselnektek róla hogyan eltététek meg?

Ez normális vagy nem?

Köszönöm szépen

2023. jún. 26. 09:28
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Kamu, ratyi. Épp most recsizik a homi majom.
2023. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!