Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha a legelső pasitokna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a legelső pasitoknak nagyon nagy farka volt akkor szakítás után vissza lehet szokni átlagos vagy kisebb méretekhez is?

Figyelt kérdés

2023. jún. 26. 19:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Nekem nem az első, hanem a többedik volt nagy méret és utána a következő is, évekig. Nem tudtam utána élvezni a kisebbet már, pedig szűk maradtam.
2023. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Nagy farkú volt az aki megerőszakolt igen a pasik volt

Még is a kisebb a kényelmes azzal nem.faj

2023. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
#1 Mikor értitek már meg, hogy ha csak a nagyot élvezed, akkor nem vagy szűk?
2023. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
3: A kisfarkúak is arról áradozatak, hogy milyen szűk vagyok. 😀 De én meg megszoktam, hogy szétfeszít a farok és eléri a méhszájamat. Vissza is mentem inkább a nagyfarkú exemhez. 😀
2023. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Hogy nehogy öngyilkos legyen itt valaki a kis farka miatt: én nem bírtam a nagyot, annyira fájt. Pár próbálkozás után nem feküdtem le vele többé. Évek múlva lett átlagos méretű párom, vele borzasztó élvezetes volt. Viszont sovánnyal nem élvezem én se.
2023. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Lehet élvezni a kicsit is. De a nagy jobb volt. Semmi más nem volt jó vele csak a szex, de az nagyon. Most is sokat fantáziál9k róla. Ennek ellenére szakítottam mert szar volt a kapcsolat.
2023. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

#5 "Viszont sovánnyal nem élvezem én se"


Hogy érted? Vékony pénisszel vagy vékony testű férfival nem élvezed?

2023. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Azért eléggé látszik az ilyen kérdéseknél, hogy a nagy a jobb. Hiába tagadják sokszor a nők. Max azon lehet vitatkozni, hogy mi a felső határ. De biztos, hogy nem 15-16 centi.
2023. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem sikerült kifognom elsőre a világ legnagyobb pöcsét, szó szerint, másodjára meg a legkisebbiket... :D Na mindegy
2023. jún. 26. 20:41
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Micsoda ösztönlènyek vagytok. Ès meg a ferfiakra mondjàk, hogy a farkuk irànyìtja őket.
2023. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!