Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi esély van a terhességre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van a terhességre?

Figyelt kérdés
A barátommal végig használtunk óvszert, azonban a végén a hasamra jött, majd pár perc után letöröltük (addig nem mozogtam) és elmentem fürdeni. Az ovuláción belüli ablakban voltam, de azt olvastam nincs esély rá, viszont azóta (1 hete) furán érzem magam.

2023. jún. 28. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
0 hacsak ki nem szakadt a gumi.
2023. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Rástresszelsz. Azzal generálod magadnak tudat alatt azt, amit érzel.

Tapasztalat...


A teherbeesés kategóriába nem írtad ki?

2023. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szakadt ki, koszi a valaszt! :)
2023. jún. 28. 20:14
 4/12 A kérdező kommentje:
Masodik kerdezo, igen, egyetertek, de egyszeruen nem nyugszom meg amig nem latom leirva azt hogy nincs ra esely :/
2023. jún. 28. 20:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs esély rá
2023. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszi sracok, akkor valószínűleg csak a stressztől van ez. :/
2023. jún. 28. 20:17
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, hogy csak félreértem, de az a kérdés, hogy a hasadon át beszivároghat-e?
2023. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves hetedik kommentelő, valami olyasmi, de inkább az hogy mennyi esely van arra ha valami veletlen lefolyt, az okozhat-e terhesseget..
2023. jún. 28. 20:32
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Semennyi! Ha ilyen egyszerű lenne, akkor sok-sok pár nem próbálkozna hónapokig, sokszor évekig a teherbeeséssel. És nem lennének dugig a meddőségi centrumok... Azért az a teherbeesés nem annyira egyszerű és könnyű dolog, RENGETEG együtthatónak kell összejátszania ahhoz. De hason át aztán meg végképp nem fog beszivárogni! Ne aggódj, minden rendben lesz!
2023. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves kilencedik kommentelo, nagyon szepen koszonom ez most megnyugtatott veglegesen.:) Nagyon szep estet neked!
2023. jún. 28. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!