Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyit kereshet havonta egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kereshet havonta egy Rachel kaliberű nő a Rosszlányokon?

Figyelt kérdés
Rachel az egyik legfelkapottabb nő az oldalon. Gyönyörű, luxuslány. Egy nagyon menő Mercedes autója van, saját, újépítésű lakása, gyakran jár egzotikus helyekre nyaralni vagy telelni. Más országokban is hirdet az itthoni mellett. Évek óta a toppon van. Ezt hogy lehet csinálni?

2023. jún. 28. 20:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Havi szinten 2-3 millió körül biztos keres.Ezt hogy lehet csinálni?Hát nyilván szeretni kell amit csinál és a pénzt is amit kap a szolgálataiért.
2023. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
28%

Évek óta ezt csinálja? Fúj…1000 fölött lehet már a body countja. Szerintem már 2 méteres körzetben elkapsz tőle valamit xD


Biztos sokat keres vele, de hogy hogy van gyomra ezt csinálni napi szinten…én hasonló kaliber vagyok, csak kisebb cicivel és kerekebb popsival, és én puncson “hirdetem magam”, hát én havi 4-5-nél többet nem tudok bevállalni, hiába fizetnek sokat. Neki meg gondolom naponta megvan ennyi. Egyszerűen rosszul lennék tőle.

2023. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
2-es! Köszönöm a válaszod. Megkérdezhetem, hogy havi szinten mennyit keresel átlagosan? Ha havi szinten 4-5 férfit vállalsz be?
2023. jún. 28. 20:40
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Ha jár rendszeres nemibeteg szűrésre kisebb eséllyel kapsz el tőle valamit mint egy random lánytól...
2023. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
Ha a prostik olyan igénytelenek lennének mint itt sokan hiszik, a fél ország meghalt volna nemibetegségben.
2023. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%
kevesebben jártak benne, mint az átlag magyar nőben
2023. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Egy luxus, vip lány egy alkalomért is kérhet 1 milliót, hol éltek ti?

Egy sima rosszlányokos csaj mondott 1000 eurót!

A nagymenő prostik nem is hirdetik magukat. Néhány kuncsaft kitartja őket.

2023. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

Nekem az a véleményem, ha ezt egy kultúrált, szép lány okosan csinálja, akkor a bevétel kb 2M lehet.

Hogy abbol mennyi a kiadása ami a tevékenységhez köthető, ez meg a másik fontos dolog.

Valszeg ő sem szórja el egy tonna Gucci táskákra és hasonlókra.

Mondás, hogy a könnyen jött pénz könnyen megy. És ami még csábító pszichológiája ennek, pl. ha ma este lenullázom magam, nem gond, mert holnap megint meg van a téliszalámira való, már délben. És emiatt könnyű az elszórom este a zsét hibába beleesni.

2023. jún. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi most egy óra nála? Az egyik haverom úgy tudja, hogy kb 1 éve 30k volt.
2023. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Megnéztem ki ez a csaj. Tényleg jó nő, de azért vannak nála jobbak is.

Mitől olyan felkapott ? Olyan különleeges szolgáltatást nyújt ?

2023. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!