Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt álmodtam bepisilek de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt álmodtam bepisilek de elélveztem, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok nem az első eset, hogy ha valami stresszeset álmodok akkor úgy érzem bepisilek de igazából elmegyek. Mi okozhatja ezt? Másnak is volt már ilyen?

2023. jún. 29. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nálam ez kizárt, mert ha nem volt szex, olyankor minden nap kivertem. Lehet, hogy a miatt lett a merevedési zavarom, mert túlhajtottam? Viszont álmodtam olyat, hogy pisilek, és tényleg majd szét repedt a hólyagom, de nem találtam az ajtót a sötétben, és addig vertem a falat, mire kiengedtek.
2023. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keveredik a tudat alattidban a szorongás és a szexualitás, vagy a vizelethez erős "fétised" preferencia kondícionálódott.
2023. jún. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont fordítva volt. 😅😅
2023. jún. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3# as

Nekem is úgy 23 évesen, olyan jót álmodtam, szinte már az elélvezés határán voltam, amikor....ssssd.... pár deci befolyt a gatyóba 🤣

2023. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
..13 évesen...
2023. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Vizelet fétisem nincs.

Szorongás és a szexualitás keveredése viszont egy jó gondolat. Párkapcsolatban élek ha nem kapok szexet egy idő után elkezdek miatta szorongani. A kézzel történő dologról leszoktam.

2023. jún. 29. 10:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Verd ki
2023. jún. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!