Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményed arról ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról ha egy tini idősebb pasival veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Tegyük fel tini a lány azaz 14 már elmúlt és a férfi 30+os.Semmi erőszak,rábeszélés nincsen.Önszántukból mennek bele.Még mielőtt jönnek a kommentek és a privátok nem én vagyok valamelyik fél.Barátnőmmel erről beszéltünk egy film miatt és kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye.

2023. jún. 29. 12:15
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
89%
Az a velemenyem, hogy egeszsegere
2023. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
14%
5-ös és 6-os válaszolóval egyetértek. Ez undorító. 14 évesen mégiscsak egy GYEREK! Lehet legális, de attól még nem kevésbé gáz, gusztustalan és erkölcstelen, ha egy meglett felnőtt ember kikezd egy gyerekkel.
2023. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
28%
#22 ez a te véleményed. Szerencse, hogy nem te szabtad meg az életem.
2023. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
6%
#23 Mosdasd csak magad, ahogy akarod. Mocskos pedofil.
2023. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
87%

#24 Te meg csak álmodozz! Savanyú a szőlő? Ja és a szavak jelentésével legyél legalább tisztában!

#4 voltam

Segítek a megfejtésben. Nő.

2023. jún. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
24: Pedofob barom vagy !
2023. jún. 30. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
85%

36 éves férfiként én azok táborát erősítem, akik azt mondják, hogy a 14+ éves inkább játszon és legyen gyerek még ha a vágyak elkezdenek benne dolgozni, akkor is.


Egy 14+ éves gyerek egy ennyivel idősebb pasiban kb. egy erős férfi támaszt kereshet apa pótlékot, vagy egy idősebb báty helyettesítőjét.


Néztem riportot olyan nőkkel, lányokkal, akiket zaklattak szexuálisan, (értem, hogy a kérdésben erről most szó sincs), de abból az derült ki, hogy egy nem megfelelő érintés, simogatás is évekre tönkre tette az áldozat szexuális életét, mert az adott pillanatban teljesen lefagyott a helyzet újdonsága és az izgalom miatt, és egyszerűen nem tudta leállítani a partnerét/zaklatóját, és akkor még szó nem volt behatolásról...


14+ korban azért nincsenek meg a nőies formák, ha nem is nevezhető pedofíliának azért nem normális szerintem. Ha elég korán kezdek a lányom lehetne...


Mi van, ha teherbe esik egy ilyen korú hölgy? (Akármilyen védekezés mellett is előfordulhat.)

Boldog család lesznek? Esemény utáni? Abortusz? Abortusz után lehet még gyereke?


Szóval nemigazán értem azokat, akik ilyesmibe belemennek. Persze van ellenpéda is, olvastam a 4-es válaszoló hozzászólásait, úgy látszik neki pozitív tapasztalatai lettek ez ügyben nem volt gond, megtalálták az összhangot, de úgy gondolom ez a ritkább...

2023. jún. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
89%

#27 "14+ korban azért nincsenek meg a nőies formák, ha nem is nevezhető pedofíliának azért nem normális szerintem. Ha elég korán kezdek a lányom lehetne."

a mi korunkban nem voltak még olyan érettek a csajok. de a mai 14 évesek egy része simán kinéz 18 évesnek is sminkel. már durván néznek ki a mai csajok. persze jobb ha ennyi idősen nem szexel. de azért semmi roszat nem látok benne. de inkább szerelemből szexeljen a csaj elsőre, még ráér és ezerszer jobb a szex érzelmekkel

2023. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
31%
#27! 14 évesen nincsenek meg a nőies formák? Honnan veszed ezt a marhaságot? Te csukott szemmel jársz az utcán? A strandokról nem is beszélve!
2023. jún. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
6%
#24 Milyen szőlő, te szerencsétlen? 🤣 Nő vagyok, aki mindig is undorodott az ilyen férgektől. Mint amilyen például te vagy, pedo bácsi.
2023. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!