Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért veszik a lányok egy idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszik a lányok egy idő után sértésnek, hogy sokszor akarok szexelni velük?

Figyelt kérdés

Szeretek szexelni, napi többször is képes vagyok, és olyannal jövök össze akihez tényleg nagyon vonzódom. Ennek az a következménye, hogy folyton vágyok a barátnőmre, de már többnél is előfordult, hogy egy idő után mindig azzal jöttek, hogy "folyton szexelni akarsz", "folyton kanos vagy".

És biztos nem a szex minőségével van a gond, mert mindig voltak orgazmusaik, plusz én kifejezetten élvezem azt, ha a másik élvezi, szóval szívesen nyalok, ujjazok, bármi. Mérettel sincs probléma.

Miért nem esik jól nekik hogy a párjuk vágyik rájuk?

22F



2023. júl. 1. 12:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
56%
Mert biztos csak reszelsz ész nélkül.
2023. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
61%
Mert az élet nem csak szexből áll. Napközben akad dolga az embernek és ha állandóan ezzel nyaggatnának én ki is dobnám a palit, holott én is szeretem a szexet, csak vannak határok.
2023. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
Lehet olyanokkal jössz össze, akik nem akarnak annyit szexelni, vagy épp nincs hangulatuk, vagy valamit rosszul csinálsz, hiába hiszed, hogy nem!
2023. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

#1

"És biztos nem a szex minőségével van a gond, mert mindig voltak orgazmusaik, plusz én kifejezetten élvezem azt, ha a másik élvezi, szóval szívesen nyalok, ujjazok, bármi"

Érdemes elolvasni a kérdést válaszolás előtt!

2023. júl. 1. 12:21
 5/31 anonim ***** válasza:
83%

Valószínűleg az eddigi barátnőid libidója kisebb.

Nekem is volt olyan pasim, aki a negyedik menetre felháborodottan nemet mondott. Pedig ott még csak nem is volt olyan jó az első három. Hasonló igényű párral evvel nem lesz gond

2023. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%

Mert a személyiségük is ott van a pakliban, nem csak a testük.

Erre még nem gondoltál, hogy a normalitás, hogy nem csupán

a szex a tartalma a férfi-nő kapcsolatnak, hanem a két személyiség

érzelmi, szellemi kapcsolódása is? Ha a közös élmény csak a szex, akkor arra bárki jó lehet neked, nem?!


A nők között ritka a nimfomániás, de te ugyanaz vagy férfiban. Amúgy az is egy betegség.


Ha a másiknak más sem jut eszébe a párjáról, csak a szex,

akkor ne csodálkozzék, hogy szóvá teszi a párja. Nem beszélve arról, hogy kihagyod a számításból, hogy az ő szervezeti adottságait, a pszichéjét, hormonháztartásának az adottságait, a pillanatnyi érzelmi beállítódását.


Te azt kéred számon, hogy miért nem áll készen a párod bármikor, sőt, mindig, amikor neked éppen kedved van hozzá. Ő nem egy gép, akinek a te kielégítésed a feladata.


A párkapcsolat sokrétűbb, sokoldalúbb, sokszínűbb, mélyebb, és kölcsönös

alkalmazkodást kíván.

2023. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
68%

“Szívesen nyalok, ujjazok.”

Bírom, amikor a pasik azt hiszik, ettől lesz jó. Hát nem, nagyon nem.

2023. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
Mert a szexnél több kell egy jól működő kapcsolathoz. Törődés, kedvesség, beszélgetések, közös programok. A korotokból adódóan eleinte a lány részéről is a testi vonzalom dominál, azán megjelennek más igények, amiket már nem tudsz kielégíteni, talán fel sem ismersz.
2023. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
78%
Újabb önjelölt, gyakoris szexisten 😂😂😂
2023. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

#7

Mi a baj a nyalással és ujjazással?:D

2023. júl. 1. 12:32
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!