Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, az mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, az mennyire elfogadható számotokra, ha a pasi stílusa, viselkedése, külseje férfias, az életben kellően határozott, csak hát imádná, ba análisan kényeztetnétek őt?

Figyelt kérdés

2023. júl. 4. 23:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
42%
Probléma lenne.
2023. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
59%

Drága tudatlankáim, attól még senki nem lesz buza, h szereti az anális kényeztetést!

Csak akkor ha a saját nemétöl akarja!

A prosztata a férfi G-pont és ugyanolyan erogénzóna mint bármi más. Sokkal intenzívebb orgazmust lehet elérni az igazgatásával.


A lepontozók 100%-a olyanról beszél amit nem próbált ki és nem is tud róla semmit.

2023. júl. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
46%

12, talán egy ember írt melegséről.

Jó hogy nem te mondod meg kinek mi férjen bele.

Te is szereted férfi létedre a fenekedet nőkkel piszkáltatni?

2023. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%

Én nő vagyok, és megértem, amit a 12-es ír. Nagyon nagy sötétségre vall, hogy összekeverik egyesek ezt a témát a melegséggel. Attól, hogy valakinek jó érzés, ha a prosztatáját kényeztetik, és nem zárkózik el ettől, rögtön már a férfiakhoz fog vonzódni? :D Teljesen abszurd. Kb. annyi értelme van, mint amikor az öregek azt hiszik, hogy aki meleg, az veszélyes, hogy kisfiúkat fog szexuálisan zaklatni. Szegény megboldogult nagyapám mondta, hogy a meleg gyerekpszichológust a kisfiúk közelébe sem lenne szabad engedni. Kb. ezen a szinten vagytok a témában ti is.

Mielőtt jönne bármi gusztustalan, f.artúrózós, agresszív komment, hogy "akkor csináld csak", elmondanám, hogy azzal semmi baj nincs, ha valaki erre nem vevő, nem akarja csinálni. De az tény, hogy ennek semmi köze a szexuális orientációhoz.

2023. júl. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%

Hányadszorra teszed fel ezt a kérdést???


NEM, a normális nők nagy része nem akar a pasija seggében turkálni.

2023. júl. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
21%
Azért megnézném a kommentelő nők, mennyire nőiesek.....
2023. nov. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
63%

Nekem abszolút belefér, volt nemrég egy kb ugyanilyen kérdés.

Miért lenne az férfiatlan, ha valaki megéli a vágyait?


Ez kb olyan mintha attól nőietlen lenne egy nő, ha dildót használ, hiszen nem tudom, mondjuk legyen olyan indok, hogy azt a leszbikusok szokták. Teljesen logikátlan.

2023. nov. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
43%
17-es, tökéletes hasonlat! 👌💪😘
2023. nov. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
40%

Ha egy pasi a fenekébe akar dugatni valamit akkor az a szememben nem pasi.

Bárhogy is próbáltok meggyőzni.

Férfiatlan.

febr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
54%
Abszolút elfogadható. Párommal onnan indultunk, hogy nem szerettem kutyában sem lenni, mivel látja a fenekem és úristen, egy icipici aranyerem van...aztán odáig fajult az egész, hogy már a kérdésre irányuló tevékenység rendszereződött. Szexuálisan érnünk kellett mindkettőnknek ehhez, főleg barátomnak kellett levetkőznie a toxikus maszkulinérzetét. Látta, hogy nekem is jól esik, neki miért ne eshetne jól ugyanez? :))
febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!