Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan akinek a tisztasági...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek a tisztasági betét a fétise?

Figyelt kérdés
Vagy, hogy egy nőt sokkal vonzóbbnak tartotok betéttel. Pl: [link]

2023. júl. 5. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nekem van betét fétisem.
2023. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Persze, mert tudjuk, okkal van ott az a betét.
2023. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Esetleg leírnátok, hogy hogyan alakult ki ez nálatok? Az is izgat titeket, ha máshonnan is vérzik egy nő, nem csak alul?
2023. júl. 5. 19:00
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
😮😮😮
2023. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

Melyik a fetised tisztasagi vagy az egeszsegugyi. Ugyi fogyi.

Keress pelenkássat!

2023. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5: Igazából a vér iránti vonzalom. Nem érdekel az ABDL.
2023. júl. 5. 20:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Megint tanultam valami újat...


Azért néha elgondolkodok, hogy a valo életben is ennyi beteg ember van, vagy itt gyűlik össze mind...

2023. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezekszerint nem vagyok egyedül! Az egészségügyi betét hidegen hagy, de a tisztasági betét az "beinditja" a fantáziámat! Kvázi "tiltott gyümölcs". Feleségem noha ápolónő végzettségű, de ilyen dolgokban mégis kissé szégyellős. Szóval minden reggel a tisztaságit is kvázi titokban, behajtott, vagy becsukott ajtónál teszi be. Mikor hallom, hogy nyílik a fürdőszobaszekrény fiókja, akkor tudom, hogy tisztaságit vesz ki onnan. Na iyenkor esetenként "véletlenül" benyitok, mintha mit sem tudnék róla. Hát a látványtól teljesen felizgulok, ahogy beragasztaja, főleg ha tangát visel! Szerencsére mindennap hord tisztaságit! Az illata is nagyon kellemes! (Discreet Waterlily) Még a gyerekek születésük előtt alkalmasint a reggeli készülődés, tükör előtti sminkelésből is nem ritkán tapizás, smaci, majd felejthetetlen együttlétek lettek! (Utána meg nagy kapkodás, rohanás, hogy ne késsünk sokat...) 😉 Na ilyenkor ugye mindig lekerült a friss fehérnemű róla, amiben ott volt mindig a frissen betett, finom illatú tisztasági! Na hát ez aztán olyan, mint a bikának a "vörös posztó". Szóval imádom úgy levarázsolni a bugyit, hogy még benne a tisztasági betét és érezni az illatát! 😎 Meg tudat alatt biztos az is felizgat, hogy tudom, hogy mire kell! Mert egy egészséges, termékeny nőnek bizony van némi (nem kóros) folyása, főleg ovuláció környékén. Na az is egy természetes afrodiziákum és a "szerszám" is könnyedén csusszan be tôle.


Szóval lehet itt fújolni, meg prüdnek lenni, de szerintem mindenkinek megvan a maga fétise, amitől beindul, max. titkolja! Én sem ítélek el egy nőt, ha egy izmos testű férfin feszülő boxer beindítja a fantáziáját! Ez így is van rendjén!


Nekem még a nejlonharisnya és a gumióvszer, ami beindít! Ez utóbbit úgyis mindig viselek, mert feleségem nem birja a tablettát, de számomra ez nem gond! 😉

2023. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy
2023. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért óriási a különbség egy éppen csak odarakott friss betét és ugyanaz jónéhány óra/egész nap után...
2023. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!