Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő akinek eleinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő akinek eleinte nem ment a hüvelyi orgazmus, de megtanulta / végül sikerült?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok képes rá, pedig nagy vágyam hogy ugyan olyan élvezetes legyen számomra a szex mitn a partneremnek.

2023. júl. 6. 09:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
39%
Igen, én olyannak is hoztam már össze aki más pasikkal való tapasztalat alapján le is mondott róla.
2023. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
24%
De képes vagy rá csak béna a partner...
2023. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Nem a férfiak hibája ez, a pénisz nem varázspálca.

Dildóval se tudom magamnak elérni, pedig ott én irányítok.

2023. júl. 6. 09:19
 4/39 anonim ***** válasza:
33%

Egy barátnőm régebben azt mondta, még nem volt orgazmusa hüvelyi úton. Aztán szexeltünk és pár alkalom után mégis sikerült.

Lehet hogy partner, hangulat, vagy egyéb okok állhatnak a dolog mögött.

2023. júl. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
71%
Jelen. Nekem nagyon sokáig, számos partnerrel sem sikerült. Valamennyire a férfin is múlik, de nem a péniszén, hanem azon, hogy mennyire figyelmea, odaadó az ágyba. Az ilyen partner mellett el tudok lazulni maximálisan, mert nálam ez volt a kulcs: a lazítás. Hogy teljesen bele tudjak feledkezni az érzéseimbe, hogy ne görcsöljek. Plusz az egy hasznos dolog, ha a partnered kézzel felfedezi a G-pontod, mert az aztán tényleg olyan, hogy benyomja és onnantól működik...
2023. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
15%
Akkor is a ffin múlik,ez nem figyel eléggé...
2023. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Esélyes hogy nekem ilyen pontom nincs :(
2023. júl. 6. 09:50
 8/39 anonim ***** válasza:
11%
7: kereste már a partnered? Magadnak nem éred el...
2023. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, hogy tanulható -e? Mert eddig nem mertem sokáig turkálnibenne, hátha nem jó neki. Sajnos ezen a téren is tudatlanok vagyunk. A férfi vagyok. Olvastam, hogy csak hátulról jó. A feleségem nem engedi a kutyapózt, csak a misszionáriusban lehet próbálkozni. Pedig nagyon vastag farkam van, olyan,hogy teljesen kirölti. Olyankor sem mindegy a póz?
2023. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
37%
9: nekem miután megtanultam, minden pózban megy. Lovaglóban a legintenzívebb, kutyában is jó, de misszionáriusban is el tudok menni akár többször is egymás után.
2023. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!