Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kérdés a fiatal házasokhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés a fiatal házasokhoz szól (26-35) mi vett rá titeket a hármas esetleg párcserés sexre?

Figyelt kérdés

A férj vagy a feleség dobta fel ?

Vagy még az előkészítésnél tartotok?

Milyen felállás volt ? Köszi a válaszokat :)



2023. júl. 6. 10:06
1 2
 1/18 Silverfox30 ***** válasza:
87%
Egy volt exem kiakarta probálni. Tetszett az ötlet. Én egy haveromat vontam be ő meg a bnőjét. Sokáig szerveztük de akkor hely hiányába nem jött össze.
2023. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Közösen jött az ötlet, de már a házasság előtt.
2023. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Kisfarkú haverom nője
2023. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
1: hely hianyaban? nem volt egy 20asotok 4-en egy szallasra?
2023. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
A párom (férj) hozta fel, kicsit rágva a fülem hogy milyen jó lenne ilyen új dolgot kipróbálni. Sokáig nemet mondtam. Majd egyszer csak változott bennem valami és mondtam, hogy csináljuk. Így elmentünk swingerbe.:) Fantasztikus volt és magával ragadott, berántott mindkettőnket. Azóta is élvezzük az ilyen mókákat.:) milyen felállás? Miiindenfélefajtafelállás😀
2023. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5 hány évesek voktatok?
2023. júl. 6. 23:59
 7/18 anonim ***** válasza:
6. 33
2023. júl. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi 28 illetve 30 évesek vagyunk, még nem házasok, de tartós hosszú párkapcsolat.

Már felvetettem a barátnőmnek a témát, és látom hogy mozgatja a fantáziáját. De ő túl zárkózott hozzá, hogy egyből beleugorjunk, és féltékeny típus is, ezért nem erőltetem annyira, mert még én is félek, hogy mi jönne ki a végén belőle.

Ami érdekes, hogy másik férfi szóba se jöhetne, mert ő tényleg az a lány, aki rá se néz más férfire. Viszont csaj igen, és meg is dumáltuk, milyen alkatú csaj lenne jó, ami neki is tetszene, és nekem is (dominánsabb, és nagymellű).

Amiért nem merek belevágni: lapos a szex mostanában köztünk, és félek, hogy a másik csajjal láthatóan nagyon jó lenne. Majd utána vele lehet megint lapos. És nehogy az süljön ki, hogy a másik csaj sokkal jobban tetszik.

Nektek nem voltak ilyen gondok?

2023. júl. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
8! Nézd. Van ez az éttermes elcsépelt példa. Én imádom a feleségem főztjét. Igazából annál finomabbat, mint amit ő tud főzni,még soha nem ettem, és nincs is rá esély hogy egyek, mert egyszerűen lehetetlen. A feleségem is imádja a sajátját, nagyon. De attól még havi 1x eljárunk "étterembe"(képletesen is,meg nem is). ..de valahogy, amikor hazaérünk nem kezdi el mondogqtni, hogy jól kitöröltem a tányért...vagy hogy bezzeg azt két pofára ettem.😀 Ahogy én se neki. Hisz ezért mentünk. Ha ezt a(bagatel) példát, tényleg így fogod fel, és tényleg csak ennyi van benne..akkor igazából nincs is min gondolkodni. 😊
2023. júl. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8. Ez érdekess akkor ezek szerint van benne egy kis bi hajlam is
2023. júl. 7. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!