Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ráírtam 3 nőre egy szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam 3 nőre egy szexpartner keresőn. A nők ducinak írták magukat, az egyik 57, a másik 58, a harmadik 63 éves volt. Az 57 évesnek(163/116 a hölgy paraméterei) én kövér voltam a 90 kilómmal, az 58 évesnek szintén(165/128). Mi történt?

Figyelt kérdés
Ja a 63 éves nő pedig maximum 40-ig keres. Ő 162/86 méretekkel rendelkezett. Valaki kicsit segítsen, ennyire nincs esély a férfiaknak? Amúgy többre írtam de ezek a válaszok voltak érdekesek számomra.

#Szexpartnert szerezni lehetetlen?
2023. júl. 6. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Azèrt mert valaki kövèr/öreg, attól még nem fog a kövèrekhez/öregekhez vonzódni.
2023. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ez természetes. A legfiatalabb említett hölgynél is erős tízessel fiatalabb vagyok, de ezek szerint egy szűk hatvanasnak a 46 éves férfi öreg. Múltkor említették, hogy ha szexelni akar egy férfi lejjebb kell adni az igényekből, elvárásokból. Mégis hova?
2023. júl. 6. 17:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt írja meg valaki, hogy általános dolog ez, vagy csak rossz emberekbe futottam.
2023. júl. 6. 17:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos találnál fiatalabbat 46 évesen, még akkor is ha nem vagy túl vonzó.
2023. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
A nők hipergámok, ami ebben is megnyilvánul.
2023. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
LOL mit akarsz ezektől a kövér vénasszonyoktól?
2023. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a 90 kilóval még semmi gond nincs egy férfinél.

Mondjuk fiatal vagyok, így nem tudom, hogy 63 évesen fogok e vágyni fiatalabb férfiakra, de ennyivel fiatalabbakra (40 alatt) biztos nem..

25n

2023. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!