Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ennyire igazságtalan ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire igazságtalan ez?

Figyelt kérdés

Egy átlagos nő már tinikorától kezdve folyamatosan meg tudja élni a szexualitást, folyamatosan partnerei vannak szerelmei.


Egy átlagos fiú meg van, hogy 20on éves koráig semmit nem kap. De szószerint még csókot sem.


Mikor fog ez végre megváltozni?



2023. júl. 7. 11:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Akkor, ha fizetsz érte 😎
2023. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom én már 13 évesen csókolóztam pedig én voltam kb a legalacsonyabb fiú az osztályban
2023. júl. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem a kinézeten múlik, hanem azon, hogy ki mennyire b@lf@sz.

A nőknek meg férfi kell, nem egy nyámnyila panaszkodó kisfiú.

2023. júl. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

"Mikor fog ez végre megváltozni?"

Soha, a természetes szelekció 200 éve is működött. Csicskákkal régen sem álltak szóba a nők.

2023. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Miért ennyire igazságtalan ez?"

ugyanannyira, mint az, hogy korosztálytól függetlenül minden férfinek a hamvas feszes 20 éves csajoktól áll legjobban a farka. sem a szerelem, sem a szex nem igazság alapon megy.

2023. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Én egy kifejezetten nem szép ember vagyok, 21 évesen vesztettem el, de visszanézve egy csomó helyzetet én basztam el, simán lett volna lehetőségem kb. 15 éves kortól többször is. Csak nem tűnt fel, hogy a lány akar tőlem valamit, vagy mert válogattam, és elutasítottam néhány helyes, de nem tökéletesen ideális testű lányt, helyettük futottam a népszerű lányok után, akik körül a fél iskola zsongott.
2023. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

én is elég balf.sz voltam tinédzserként, és huszonévesként veszítettem el, de annyira nem bánom

alapos és kielégítő szexuális életre középiskolásként akkor se igazán lett volna lehetőségem, ha éppenséggel van hozzá partner

2023. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Tök átlagos fejem van, 16 éves korom óta szexelek.

Nyilván kaptam rengeteg kosarat, nem tetszhetek mindenkinek. De ha senki nem áll veled szóba, akkor ott nem az átlagos külsővel van a probléma.

2023. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, én tinikoromban velem egykorúakkal szexeltem, pl. a szüzességem is egy volt osztálytársammal veszítettem el 16 évesen. Az első csók is egy évfolyamtársammal volt 14 éves koromban. Márpedig ők fiúk voltak, tehát ők is tiniként élték át az első élményeket.
2023. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Nekem mindig volt barátnőm már 13 éves korom óta. Szexuális életem is összeségében kiegyensúlyozott kb 15 éves korom óta. Nem értem sok férfi társam mit szerencsétlenkedik.

25F

2023. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!