Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már dolgotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már dolgotok nagydarab nem naturál kondis csávóval?

Figyelt kérdés
Mit reagáltatok, amikor megláttátok, hogy a golyói kisebbek, mint egy borsó?
2023. júl. 11. 01:33
 1/8 Whitewolf19 ***** válasza:
8%

Naturál kondis csávóként, bár utálom ezt a szót.. Külön jó érzés volt ma jóval többel guggolni, mint a sok gyógyszeres anabolika.. :)


Persze én korábban versenyeztem erőemelésben,azokat tisztelem akik versenyre készülnek tisztán vagy persze a szükséges dózisokkal.


De feszengő gyurma janikák viccesen szánalmasak.. :)


F/28

2023. júl. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok és? Nem igazán értem, ez hogy jön ide.
2023. júl. 11. 01:39
 3/8 Whitewolf19 ***** válasza:
0%
Értelmes választ írtam, a kérdésed kevéssé volt az.. Csak a féltékenység szülte.. Mert nem sportolsz valószínűleg.
2023. júl. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem írtál értelmes választ. Rendszeresen sportolok, és gondolkodom TRT-n. Idővel pedig borsó lesz belőlük.



De majd legközelebb biztos talál a projekciód, kislány.

2023. júl. 11. 01:46
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
"Nem naturál" Ez mit jelent?
2023. júl. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Azt jelenti 5-ös, hogy doppingszereket használ. És mivel lezsugorodtak a heréi is, ezért vélhetően nagyon sok cuccot, nagyon kevés ésszel.
2023. júl. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Felesleges bármilyen szert is tolni, egy hústorony pasira már csak nagyon kevesen izgulnak fel. Borsó méretű herét el sem tudok képzelni.


Én is járok kondiba, igaz nem csinálom sem túl keményen, sem túl professzionálisan, de sokat javított az erőnlétemen, tartásomon, közérzetemen, stb.

2023. júl. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kétségtelenül jól néz ki aki gyúr. De mivel nekem fontos, hogy nagyot és gyorsan üssek ezért az ökölvívást választottam, de amúgy bírom a gyúrósokat, mert sokszor adtak edzéshez és kajáláshoz is tippet.
2023. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!