Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti amikor nagy kígyóub...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti amikor nagy kígyóuborkát, banánt, répát, padlizsánt vagy kukoricát vesztek a boltban, akkor eszetekbe szokott jutni róla a pénisz?

Figyelt kérdés

2023. júl. 11. 02:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
42 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Alap
2023. júl. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem ez általában kb ilyen perverz tizenéves szint nem több, ha kaját veszek azért veszem mert arra van szükségem, és nem minden percben valami szexuális dolgora gondolok.
2023. júl. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Brad pitt Magyarorszagon van!!!! Brad pitt!

Álmodozhattok róla élőben....masztizhattok is! Lehet soha vissza nem tero alkalom. Mi Magyar ferfiak nem vagyunk olyan jok mint Brad meg Cruise meg a tobbi tarsa. Nehogy veletlenul közülünk válasszatok part...Csak a jó pasik!

2023. júl. 11. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Igen. Főleg mióta az egyik kasszás fiúval szimpatizálunk. Nem is merek ilyeneket venni, mikor ő van ott 😃

Mondjuk kukorica és padlizsán az nem juttatta még eszembe, de a répa, banán, uborka igen.

2023. júl. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a virsliről,kolbászról és a krinolinról is.
2023. júl. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

5, nekem ezek nem, mert a virslik többen vannak egy csomagban, kolbászt meg leginkább szeletelve veszek vagy páros az is 😃

Az uborka az elsődleges befutó nálam, aztán a répa és a banáné a harmadik hely 😃

4. voltam.

2023. júl. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az exem egyszer előttem kipróbált egy banánt, a végén azt mondta, hú ez jó volt :)
2023. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem vagyok egy kanos tizenéves.
2023. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azon izgulok, amikor ilyeneket veszek, hogy mi van, ha az eladó azt gondolja majd ezeket használni is akarom magamban és nem megenni :D
2023. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én pont ezért olyan helyen veszem meg az ilyet ahol nem ismernek. Pl valami gyümölcs piacon.
2023. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!