Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mi az, amitől igazán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az, amitől igazán élvezetes tud lenni nektek a szex?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy kinek mi tetszik az ágyban elsősorban :) Korral együtt írjátok légyszí :3

2023. júl. 13. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Az egész az a vetkőztetés az előjáték ,maga az aktus és a közös kielégülés. 33
2023. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Szimpatikus pasi.

Hosszú szenvedélyes csókok. Érezzem a másikon, hogy ő is kíván. Hogy neki én vagyok a legjobb nő, akit valaha látott.

Amikor lemegy a lábam közé játszani.

Mikor először szép lassan belém hatol és érzem, hogy egyre jobban kitölt.

Mikor elkezd mozogni és önkívületi állapotban élvezem, hogy együtt vagyunk. :)

2023. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Egyetertek a 2-el :)
2023. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem attól élvezetes, hogy olyannal szexelek, akivel szeretjük egymást. Az érzelmi része nélkül megette a fene. Vele viszont bármit csinálunk, fantasztikusan jó. Figyelmes, odaadó, szenvedélyes. Fontos számára az én élvezetem is, nem csak a sajátja. A szexben azt érzem, hogy odaadja magát nekem teljesen és én is magam.
2023. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha nagyon tetszik a másik, megvan az erős kémia. Ha kölcsönösen figyelünk egymásra, tudunk kommunikálni mit lehet, mit nem, mi esik jól, mi nem. Nekem pl.: a mocskos beszéd nem jön be.


Őrületesen jó csókok, kellő felizgatás (hogy ez mikor mi, mennyi idő, stb az változó). Simogatás. Nekem pl.: a nyak, fülek csókolgatása nagyon bejön. Nyugodt körülmények. Stb. Ha a megfelelő emberrel vagy. Ez lehet akár kaland, lehet a szerelmed is.

2023. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Csak akkor élvezetes, ha szerelmes vagyok. Különben csak kötelesség.
2023. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerelemtől.
2023. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!