Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor szexeltél legutóbb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szexeltél legutóbb?

Figyelt kérdés
2023. júl. 13. 21:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
100%
* Ha így neked jó...
2023. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
75%

60. Egyáltalán nem jó de lusta már ilyenkor az ember változtatni.

Azt azért elárulom , hogy az esetek kilencven százalékában ha már hónapok óta nincs szex akkor nem is álmodozzatok, hogy az aktuális partnerrel valaha lesz.

2023. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
100%

60


De ha lusta vagy, miért írod le évek óta kb. hetente 2x, hogy a) a nőK már nem szexelnek 40 felett (miközben én 50 múltam és nagyobb a libidóm, mint valaha) b) miért panaszkodsz? c) ha nem jó neked így, miért nem változtatsz? d) miért vagy lusta?


De hagyjuk, ez a te bajod. (Csak nem értem.)

2023. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, a 63 a 62-re ment.
2023. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
100%

63.

Én írom , hogy a nők nem szexelnek 40 felett? Megmondom őszintén fogalmam nincs arról, hogy a nők szexelnek e vagy sem negyven felett. Nem végeztem efféle kutatást.

Viszont annak próbálok "segíteni" aki szintén ebben a helyzetben van, hogy mielőbb lépjen ki abból a szexmentes kapcsolatból. Úgymond "elrettentő példának" vagyok itt.

Ezek szerint te nő vagy. Akkor viszont nagyon szerencsés ember a párod.

2023. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
100%

65


Értelek. Hát sztem többször is írtál olyat, h nem szexelnek a nők idősödvén, de hagyjuk.


Nincs párom. De ha meg lenne, neki nem lenne kedvelni szexelni. 😂 Murphy...

2023. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
100%

66

Azt valóban írtam, hogy a szakirodalom szerint a változó korban sok esetben libidó csökkenése a jellemző. Szerencsére azért van ellenpélda.

Viszont ez a szomorú, hogy neked nincs pedig nincs párod. Igazságtalan az élet. Biztos vagyok benne , hogy nagyon sok nő örülne nekem (sajnos én akkora hülye ,balek vagyok, hogy sokukat vissza is utasítottam) aki meg az én párom az egyenesen irtózik a szextől. Neki ezt hozták a negyvenes évek. :(

2023. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
100%

67


Eddig nem akartam itt a nyíltban coming out-olni, de mi már egyszer leveleztünk. (Félretettem az erkölcsi aggályaimat, mert ha egyszer vki úgy él párkapcsolatban, hogy tényleg abszolút nincs szex évekig, akkor még talán nekem is beleférne (belefért volna), hogy legyen vmi.) Akkor gyorsan le is ráztál. Ez van, avagy ahogy az ógörög mondaná, szeláví. Ahogy tesóm mondaná, lájf száksz.

2023. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
100%
5 évvel ezelőtt, de ez már így is marad.
2023. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!