Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha sok nővel voltál, az is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok nővel voltál, az is taszító, meg ha nem voltál még az is?

Figyelt kérdés
Több nőt is hallgattam mostanában, 3-5 szexuális partner szerintük már a taszító kategória, egy 30 alattinak. De ha én nem voltam senkivel, akkor meg azért nem kellek senkinek. Sohase leszek már rendben e tekintetben igaz?

#szűz #szexpartner #Szexpartnerek száma
2023. júl. 14. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
3-5 partner azért messze nem a taszító kategória...
2023. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem voltál senkivel az azt jelzi, hogy tapasztalatlan vagy amivel nincs is gond, de egy bizonyos kor felett már lehet aggasztó és az sem túl vonzó, ha meghúztál vagy 50 nőt, mert akkor kb annyi számított, hogy lyuk legyen.. ami szintén nem túl vonzó.


Egy nőben sem vonzó, ha 29 évesen szűz és az sem, ha volt 50 partnere.. legalábbis számomra.


Mármint nem ítélem el meg ilyesmi, de szeretnék olyannal lenni aki volt annyira igényes, hogy akárkivel nem bújt ágyba. :D Remélem azért sokan vannak ezzel így.

2023. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

3-5 partner van akinek egy hónap alatt van.


Azok mondják hogy taszító, akin már átment a fél város. Bro, én azt tudom mondani, hogy sose add fel! Valaki vár rád és hidd el még fogod találni!

2023. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3-5 partner teljesen jó, átlagos annál akinek inkább komoly kapcsolatai voltak. A taszító szerintem az, amikor átment már a fél országon, és minden héten váltogatja a partnereit.
2023. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
3-5 partner nem taszító, de igazából a 0 sem. Nem azért offolnak a nők mert szűz vagy, hanem azért ami ahhoz vezet amiért még most is az vagy.
2023. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki taszìtónak tartja az inkàbb 10 fölötti szàmnál férfiaknàl is a nőknél egyarànt.Kutatás is volt erről.
2023. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Ha sok nővel voltál, az nem taszító. A nők ösztönösen ahhoz vonzódnak, akihez más nők is, ezért minél több nővel voltál előttük, annál jobban kellesz nekik. A szüzesség viszont valóban kizáró ok.
2023. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Kedves 7-es,gratula ,jó nagy baromságot írtál!
2023. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Én már több mint 50 nővel voltam az biztos, nem számolom pontosan meg hát nem is vagyok már 30 éves. És igen, sok nő megkérdezte, hogy hány partnerem volt az életben, nem mondom, hogy mindig szám szerint mondtam de nem éreztem soha, hogy le kéne tagadni ezért nem is tettem. Soha, mondom ..soha, egyetlen nő sem hagyott ott ez miatt. Ráadásul életem nagy részét egy nem túl nagy városban éltem le vagyis sok mindenki tudott sokmindent. Attól még jöttek a nők. Ja és ha valaki azt hinné, hogy valami kocsmatöltelék suttyók az óriásit téved. Ja és hát ugye vannak pasik akik sokkal több nővel voltak, ha annyira taszítja a nőket a magas szám akkor hogyan jutottak hozzájuk?

Na ennyit a számokról.

2023. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Lövésem sincs hány partnerem volt, mert egy idő után nem számolod. Ha valakit ez zavarna - na azzal nem egymást keressük. Nem akarok a világ minden nőjével együtt lenni, csak azokkal akikkel egyformán gondolkozunk a szexualitás vonatkozásában.

A kérdésed mindazonáltal elég költői kérdező... mivel szűz vagy, nem értem mit rugózol azon hogy szerinted rossz akinek sok partnere volt?! Először ugord meg az első lépcsőfokot.

2023. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!