Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagosan hány privátot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosan hány privátot kaptok egy-egy olyan komment után, ami valakinek izgató lehet?

Figyelt kérdés

Főleg lányokat érint a dolog, illetve meleg fiúkat, de ha heteró fiúknak van tapasztalata erről, érdekelne.


Rengeteg a kamu komment, természetesen, az érdekel főleg, hogy akik valódi válaszokat adnak, mennyire vannak elhalmozva privátokkal, bosszantja-e őket a dolog, és szoktak-e így kiinduló beszélgetéseket folytatni.



2023. júl. 16. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem sokat, de azért be-bejön pár privát. Nem is feltétlen hogy izgató amit írok, hanem inkább más miatt tetszik a lányoknak. Csak az van, hogy errefelé a csajok nagyon félősek (szüzek stb), aztán több levélváltás után se akarnak telefonon dumálni, sem találkozni.
2023. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Régebben sokat kaptam. Ma már így ~40 felhasználó tiltása után kevesebb jön.

Zavarni már nem zavar, már megszoktam. Értelmes privát esetén szoktam folytatni a beszélgetést.

2023. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Általában 3-5 üzenet jön egy ilyen válaszra, ha kiirom a korom, akkor több. Néha válszolok csak, mert a legtöbben csak odaböfögnek valamit. Kevés az, aki rendesen indítja a beszélgetést.
2023. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Lányként próbálok értelmes, segitő kommenteket írni, próbálok odafigyelni arra, hogy ne legyen annyira izgató, de szexualitás kategóriában ez kb elkerülhetetlen.

Privátokkal nekem az a bajom, hogy sok itt az agyhalott (ne vegye senki magára) olyan dolgokra gondolok,hogy küldenek egy dick picket, vagy leirják hogy “megb@szlak” és ezt sztem nem kéne, viszont aki normálisan ír rám annak szívesen válaszolok, pl: kérdezz valamit a szexxel kapcsolatban és válaszolok rá, de ismerkedési jellegű privátokra szintén nem válaszolok.

2023. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Általában akkor szoktam ismeretlentől kapni amikor valaki azt hiszi nő vagyok.. de mostmár egyre ritkább.


F

2023. júl. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Most megszámoltam, 132 profilt tiltottam le összesen eddig, így mostanában nem olyan sokat.

Aki normálisan ír, annak én is írok, hogy bocsi, de nem ismerkedni vagyok fent, és ennyi. Persze nem csak kanos férfiakból áll ez a lista.

Sajnos rám is azt hitték már párszor, hogy férfi vagyok, mert van aki szerint egy nőnek nem lehetnek, csak sablonos vágyai. Ilyenkor azért örülök neki, hogy ezekkel a férfiakkal nem hozott össze az élet.

2023. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Végigolvastam a válaszokat és azt kell mondanom értelmes női válaszok jöttek. Tényleg ennyire szánalmasak a férfiak ? Vagy csak itt ? Én is férfi vagyok, de a legtöbb agyhalott válasz is férfiaktól jön. Bárcsak minden kérdésemre ilyen minőségben válaszolnának.
2023. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
3-5, kb ugyanattól a körtől, már kb név szerint ismerem őket. Mind szánalmas.
2023. júl. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!