Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ez már sok vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez már sok vagy belefér az egészséges perverziókba?

Figyelt kérdés

Azon agyaltam, hogy van jó pár neccesebb dolog amit nagy szeretek szex terén. Ilyen pl. nagyon szeretek orált adni, de pláne úgy ha a leányzó egy kicsit mocskos (nem az ápolatlanra gondolok, hanem mondjuk nap végén zuhany előtt), ebből fakadóan a nap végi bugyi vagy akár tisztasági betét is nagyon be tud indítani. Nagyon szeretem ezeket felhasználni szex közben is. Volt már arra is példa, hogy pelenkában csináltam (volt rajtam is, volt partneren is) és mind a kettő szintén nagyon izgalmas volt. Emellett nagyon magas a libidóm, plusz a szabadban nyilvános helyeken is imádom csinálni. Mindemellett van normális munkám, iskolázott vagyok, és adok a higiéniára meg öltözködésre. 24F

Első sorban a lányok/hölgyek véleménye érdekelne, hogy ezek még elmennek vagy már sok?



2023. júl. 18. 08:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Pelenkában hogy dugtál?
2023. júl. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Addig oké, még szereted "mocskosan", de minek a pelanka? Tisztasági betét?

A szabadban is még oké. Egyedül az a pelenkás defekt nekem..

2023. júl. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Számomra ez sok.

Szabadban még oké, de a többi nem.

2023. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#1 Simán félrehúztam és elővettem a szerszámot
2023. júl. 18. 09:01
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Félrehúztad? A pelenkát? Amit arra találtak ki, hogy ne folyjon mellé semmi? Láttál már pelenkát? Na meg a csajod is "félrehúzta"? És így kúrtatok? Érdekes sztori.
2023. júl. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Az hogy nap végén még zuhany előtt estek egymásnak, az szerintem már mindenkivel előfordult. Ha az alap higiénia megvan, akkor ezzel semmi gond nincs szerintem.

A betét és a pelenka már más dolog. A betétet semmire nem használnám funkcióján kívül, az pedig hogy pelenkában van egy normális férfi, az no way. A gyerekemet pelenkázom, az apján meglátnám sírva fakadnék.

Nyílvánosabb hellyel sincsen probléma, amég más nem lát, nem sértesz meg vele mást.

2023. júl. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ha nem hiszed el akkor próbáld ki😉Nem azért jöttem hogy sztorikat találjak ki…
2023. júl. 18. 09:23
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már viszonylag kevés nő tűri el, de van olyan.
2023. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Simán csak defektes vagy.
2023. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Sok
2023. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!