Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A spriccelő nő orgazmusa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A spriccelő nő orgazmusa intenzívebb erősebb, mint aki "simán" spriccelés nélkül élvez el?

Figyelt kérdés

2023. júl. 19. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Igen, nekem erősebb nagyságrenddel!
2023. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Én mindkettővel találkoztam már. Spriccelni úgy is tud egy nő, hogy nem élvez el.

De volt olyan aki anállal élvezett spriccelve és remegve. Volt aki simán remegősen élvezett spriccelés nélkül. Volt akinél csak éppen folyt amikor elment és nem volt túl intenzív.


Ez leginkább az adott nőtől függ, hogy hogyan élvez el.

Nincs ilyen általános szabály, hogyha spriccel, akkor el is élvez és ha spriccelve élvez, akkor az meg nagyon intenzív, vagy hogyha nem spriccel akkor nem intenzív az orgazmusa.


44F

2023. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Itt mennyire sok gyökér van aki lepontoz. Van aki erre veri? Szánalmas banda.
2023. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%

Ha van közben orgazmus, akkor erősebb igen!


És általában van, g pont orgazmus közben!


34/F

2023. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!