Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon hány egymás utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hány egymás utáni kinyalást bírnának a csajok mire azt mondanák, hogy elég nem bírják tovább...!? F.

Figyelt kérdés

2023. júl. 21. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Az én csajom max 3-at.
2023. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Bármeddig. Sajnos mindig a férfi fáradt el hamarabb.
2023. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
1-3perc pihenővel újra lehet folytatni. Teljes csiklót nem tudod ingerelni ujjazás/behatolás nélkül. Szerintem olyan nincs, hogy pihenő után nem bírná valaki. Vagy extrém tortúra. Előbb kielégül, minthogy ténylegesen nem bírná tovább. Attól is függ hogy nyalják. Olyan lehet, hogy leállítaná, de nem állsz meg, mert érzed, hogy tudna még nagyobbat élvezni, persze előre megbeszéléssel. Ilyen helyzetben mondjuk lehet a jelszót sem tudná kimondani ha tényleg nem bírná már.
2023. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

Max 4-5 volt eddig a legtöbb, amit össze nyaltam a páromnak, de már mondta, hogy hagyjam!


Pedig én nyaligátorkodtam volna még!

2023. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
4 és fél óra intenzív nyalás után mondta, hogy elég, mert már zsibbad, addig élvezte, aztán fél óra pihi után megint mehetett 3-4 óra. Igaz már nem bírnák annyit nyalni, de remélem majd megint össze hoz vele a sors, mert nagyon imádok nyalni 😅
2023. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
A legtöbb férfi sajnos NEM tud nyalni, így inkább engedjük el a dolgot :D
2023. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
6# igazad van, 1000 ből egy pasi tud nyalni és még az az egy is meleg sajnos. Persze ezt 10 csávó után sikerült kikövetkeztetni.
2023. júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem simán csak alig éreznek valamit 1-2 orgazmus után a nyalásból. De örülök neki, hogy vannak ilyen 4 órás nyalómesterek, lehet, hogy tévedek, és ez egy különleges élmény.
2023. júl. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!