Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés nőknek ha közvetl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés nőknek ha közvetlenül az orgazmus előtt leállnak és nem hagynak elélvezni? Egymás után 3-4x. Más nőnek is ilyen rossz?

Figyelt kérdés

Velem megcsinálták, de a 3.nál azt mondtam, hogy hagyjuk abba az egészet, úgysem fog menni. Nem akartam idegösszeomlást kapni ha még egyszer leáll...

Erre engedte, hogy elélvezzek. Utána vagy fél évig nem kívántam a szexet. Utána gondjaim voltak az orgazmussal.



2023. júl. 21. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudom, hogy direkt csinálja, az elsőnél, de max. a másodiknál hagyom ott.
2023. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Kérdés, hogy a pasinak milyen érzés lesz utána?
2023. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer próbáltam ezt az "orgazmus kontroll" dolgot. Az első orgazmus előtti megszakítás után konkrétan el is ment a kedvem.

Ha valaki ezt direkt csinálná velem akkor az első ilyen vagy maximum a második után otthagynám.

2023. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még pasiként sem szeretem ezt.

Ismerek olyan nőt akinek ez nagyon bejön, de ha ő egyszer elélvez, akkor utána már nagyon érzékeny lesz és ő kifejezetten kérte, hogy így csináljam.


Viszont eszembe nem jutna erre kényszeríteni egy nőt. Sőt én kifejezetten szeretem amikor egy nő azért élvez el amit csinálok vele.

Elég bunkó parasztnak kell lenni, ahhoz hogy valaki ezt szándékosan csinálja, úgy hogy meg sem beszéli a másikkal előre.


Sajnálom, hogy ilyen rossz élményed volt, főleg hogy ilyen hatása lett. Szerintem ez a gyökér bele sem gondolt, hogy mit okozhat ezzel.

Biztos volt valaki akinél ez bejött és azt hitte, hogy másnál is jó lesz. De ez nem így működik, mert mindenki más.

2023. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Volt egy sub barátnőm vele játszottunk olyat sokszor, hogy csak az engedélyemmel élvezhetett el. Ha mégse tudta visszatartani magát, büntetést kapott. Őt ez nagyon beindította :) szóval izlések és pofonok.
2023. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Szeretem. Igen, valóban lekaparom a falat közben és kérlelem, de imádom, hogy ő irányít.


Viszont! fontos, hogy amikor komolyan rászólok, azonnal enged elmenni.

2023. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosan nem fordult elő ilyen soha. Olyan volt már persze néhány alkalommal, hogy éppen kezdtem volna igazán élvezni én is, mire a pasi pont elélvezett. Kicsit bosszantó, hogy éppen a legjobb rész előtt kell abbahagyni, de azért ilyen lelki törést egyszer sem okozott a dolog, mint ahogy te írod.
2023. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Én is nagyon élvezem, ha húzzák az élvezetem! Kínzó, szinte fáj, de annyira jó többszöri megszakítás után végre elmenni...

25n

2023. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!