Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, sose gondolkodtatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, sose gondolkodtatok el azon, hogy jó lenne egy barát, akire az "olyan" pillanatokban is számítani lehet?

Figyelt kérdés

2023. júl. 22. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Menszi idején nyugtatna és simizné a pocim? Vagy mi az az "olyan" pillanat?

Szexre van bőven jelentkező, nem kell barátnak lennie.

2023. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a kérdező pedig éppen arra gondolt. 😃
2023. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es, az a te dolgod, hogy ezen a téren neked bárkivel jó. Én ennél kifinomultabb, igényesebb emberek véleményére vagyok kíváncsi.
2023. júl. 22. 18:34
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

#3 Nagyon vicces vagy, hogy szerinted a barátságodért is "jár" a szex. Máshogy kell kiérdemelni ezt, nem a "barátokon" behajtani, ha kanos vagy.

Számomra csak kapcsolatban van ilyesmi, nem a barátaimat kérem meg erre, és nem is gondolok rájuk úgy soha.

Jelentkezők meg minden lánynak vannak bőven, de mivel nem pasiból vagyok, nem dugok egyikkel sem. Arra van a vőlegényem.

2023. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Aki azért akar a barátom lenni mert annyira életképtelen hogy más módon esélye sincs nőhöz jutni ..... na köszi de NEM
2023. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon gyakran elgondolkodom rajta.
2023. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok hímnemű barátom van, többükkel felmerült már, hogy lefeküdjünk, de végül nem lett belőle semmi és jó ez így. Azóta lett párom, akire mindig számíthatok mindenben.
2023. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

De jó lenne ha lenne ilyen pasi aki ha szükséges lerendezne.

De a férjem mindkettönket darabokra szedne. Már ketszer ült erőszak miatt.

2023. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van pár barát barátnőm. Sosem gondolok rájuk szexuális ojjektumként. Szeretőm ellenben van.
2023. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!