Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mit jelent, ha a nő azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha a nő azt mondja, "Nem szeretem ha megdugnak"?

Figyelt kérdés

Az első együtt töltött éjszakánkon hangzott ez el. Bő 1 hónappal később tette szét a lábát, de nem tudtam élni a lehetőséggel. Éreztem rajta, hogy nem igazán akarja, csak ki akar elégíteni, ezért nekem nem állt fel. Ez volt az utolsó alkalom, hogy találkoztunk (utána hosszú időre elutazott, azóta is kint van).

Ez idő alatt többször volt orál kölcsönösen, ő élvezte, én kevésbé. Csókolózni imádott.


Csak most merült fel bennem a kérdés, hogy vajon mit jelenthetett ez? Rossz tapasztalata volt a férfiakkal korábban? Aszexuális? Vagy mással dugatta magát? (nem hiszem)


Tudom, tőle kellett volna ezt megkérdezni, de nem akartam ezzel felzaklatni. Így is imádtam vele lenni.


Mégis mit jelenthet ez egy nőnél?


Mindketten 30 körüliek voltunk/vagyunk.


2023. júl. 22. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem veled akar dugni...
2023. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Neveltetés, szégyen érzet, rossz emlék, az a baj túl sok minden lehet.
2023. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg a romantikus szeretkezés híve.
2023. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 Nem tartom valószínűnek, hogy másnak széttette volna. Ez idő alatt semmiképpen sem.
2023. júl. 22. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Hagyd a csudába, fapina, nem élvezi, csak elviseli.

Kell a francnak az ilyen.

2023. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Sok nőnek baja van a szexualitással. Előfordul az ilyen.
2023. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Azt írod, orál volt. Akkor nem aszex, és nincs baja a szexualitással. Aki gátlásos, az pont az orált nem meri. Én arra gondolok, hogy nem érzékeny a hüvelye. Mivel csiklóval elégül ki, a behatolás nem izgatja. Magamból indulok ki amúgy. Tényleg jobb lenne vele megbeszélni.
2023. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!