Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlag alatti nők 23-34-éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag alatti nők 23-34-éves korig randiznátok pénzért egy szintén átlag alatti vagy még inkább alatti 28 éves pasival vagy úgy általában ilyen pasival pénzért és igen a szex is bele tartozna?

Figyelt kérdés

olyan nők véleménye válasza érdekel akiknek még nem volt vagy csak nagyon kevés kapcsolata volt,több alkalommal megkapták a ronda jelzőt.

Teljesen megértem hogy kapcsolatra nem kellene nektek sem ilyen pasi ,szexre sem mert ugye nem vonzódtok stb stb viszont ez nem is ismerkedős kérdés.


2023. júl. 22. 21:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, nő vagyok a kérdésnek megfelelő
nem, nő vagyok a kérdésnek megfelelő
Igen, nő vagyok a kérdésnek nem felelek meg átlag vagy fölötti vagyok de szerettem volna valamiért szavazni
nem, nő vagyok a kérdésnek nem felelek meg átlag vagy fölötti vagyok de szerettem volna valamiért szavazni
Pénzért nem de szívesen adok esélyt az ilyen pasiknak
furának találom a kérdést aki pénzért akar szexelni az menjen prostihoz
7 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
ez aztán kérés.......
2023. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
A prostik nagy része átlag alatti. Válassz, fizess, vigadj!
2023. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon gáz vagy. Most pedig felhívom a telefontanú vonalat, hogy prostitúciora biztatsz másokat, szóval legjobb ha hétfőig elhúzol az országból, minimum az EU területén túlra.
2023. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3

🤓

2023. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A randi még oké lenne, de ha gázul néz ki akkor csak full idegen városban. Persze csak ha nem gáz a stílusa és viselkedése. Dagik kizárva!


A szex része meg necces, mert bármilyen nyeszlett, gyerek méretú fiútól nekem nem lesz vágyam szexre.

2023. júl. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5

Pedig azokat le tudonád dominálni.

2023. júl. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyértelmű hogy minden nő kap szexet hisz ez a kérdés mi ez már mi a fenének akarsz rondával dugni te vagy bárki menj már el egy jól kinéző prostihoz jézusom..........
2023. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!