Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan készüljek föl az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készüljek föl az első behatolásra? Fájni fog? Vérezni? Kellemetlen vagy kellemes lesz?

Figyelt kérdés
2023. júl. 23. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bízd magad egy tapasztalt pasira!
2023. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Semmikepp nem lesz kellemes
2023. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például nem fájt az első, nagyon akartam, nagyon fel voltam izgulva. Épp hogy picit véreztem
2023. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasonlóan #3-hoz. Nagyon kívántam a partnerem (nem egyéjszakás, de kaland volt), nagyon jó volt köztünk a kémia. Tapasztaltabb volt, figyelmes, tudta hogy szűz vagyok.

Nem véreztem egyáltalán és csak kicsit fájt. Aztán meg egész jó lett.


Szóval szerintem ami fontos:

-védekezzetek gumival

-olyannal csináld akivel minimum nagyon vonzódtok egymáshoz és megbízol benne, még jobb ha szerelmesek vagytok (nekem ez sajna kimaradt de amúgy nem bántam meg)

-ha azt érzed, hogy félsz, kétségeid vannak, akkor NEM vagy készen lelkileg

-lazulj el, hagyd hogy a másik (ha tapasztaltabb) irányítson

-semmi nem kötelező: ha valamit nem akarsz vagy fáj, rögtön szólj neki és ne engedd, hogy bármit is erőltessen

-ugyanígy ne félj megkérdezni, hogy ő mire vágyok és azt se félj elmondani, hogy neked mi esne jól


Most hirtelen ennyi jutott eszembe:)


Nyugi, nem akkora cucc.

2023. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfelelő a partner akkor nsm lesz rossz.

Legyen sok előjáék. Folyamatosan kommunikálj a sráccal. És ha bármi fájdalom van, jelezd neki.


Nem.mindenkinek fáj és nem mindenkinek vérzik.

2023. júl. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek óvatosak és tudjon a pasid is róla h most lesz első !
2023. júl. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!