Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minek tartanàtok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek tartanàtok egy olyan nőt aki közli évek óta nem szexelt senkivel se?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se tapasztalt. Nem voltak jó élményeim. Emiatt nem is kerestem partnereket. Ettől még érzem h vágyok rá, de túlságosan félek nyitni mások felé, mert nem tudok érzelmek nélkül. Viszont így bele kezdeni a randizásba majdnem 26 évesen. Elég nehéz.
2023. júl. 24. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Gátlásosnak.


Esetleg! olyan mértékben, ami már megérhet egy pszichológust.

2023. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 menta34 ***** válasza:
74%
és mi a gond azzal, hogy érzelmi alapon rendes kapcsolatot keress?:)
2023. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Olyannak, akivel türelemmel vagyok, s odafigyelést igényel.


Szívesen beszélgetek erről, ha írsz.


Budapesti férfi

2023. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Feleségnek 😆 viccelek, szerintem ezzel többen vannak így mint gondolnád. Hidd el vannak pasik akikben van türelem. Csak sokszor őket nem veszik észre a csajok sajna. 26 évesen meg nem késtél el. De ha volt rossz élmény, trauma, érdemes lehet azt feldolgozni, mert az olyan gát lehet, ami akadálya lehet a boldogságodnak.
2023. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl nem zavarna ha valóban ez a helyzet... lehet úgy alakítani a beszélgetést, hogy kiderüljön miért... Ha azt hámozom ki, amit te is írtál akkor nem, hogy nem zavar még jó is. Ha mást hámoznék ki oknak akkor az már gondokat okozna...de ezt a témát órákig lehetne feszegetni. Amúgy a hétvégén beszélgettem egy olyan aki ismerősömmel aki 30 felett van és kb fél randizni mert a környezetében elrettentő példákat lát, szóval nem vagy egyedül aki valamilyen okból kicsit zárkózottabb. F.
2023. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sorstársnak.

F

2023. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
1: ez hülyeség. Én is éltem évekig szexmentesen, pedig nem vagyok gátlásos, csak nem akarok bárkivel szexelni. Nekem a jó szex az, amikor olyannal vagyok, aki testi-lelki-szellemi partner egyaránt. Ha ez nincs meg, semmivel nem nyújt többet a pasi, mint egy vibrátor. Ha viszont van megfelelő partnerem, akkor vadmacska vagyok.
2023. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább kerülném. Ha a kapcsolatunkban is csak kifogásokat fog keresni, akkor egy ilyen nő nem opció.
2023. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmek nekem is fontosak. De ha megvan, akkor kell napi szinten a szex. Szóval egy próbát megérne a dolog, és ha nincsenek érzelmek a kapcsolatban, akkor annak a kapcsolatnak szexel sem lenne semmi értelme.
2023. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minek tartanálak... Egy embernek, akit negatív élmények értek, és természetes, hogy óvatos. Én is nehezen kezdtem bele mint pasi az ismerkedésbe, mert gyakran rekedtem a barát zónában, és féltem az újabb visszautasítástól, és akkor jött össze egy kapcsolat, amikor nem is gondoltam rá, csak úgy "elvoltam" egy baráti társasággal.
2023. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!