Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az emberek általában véve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek általában véve elítélik, ha egy idősebb, harmincas pasi egy tinilánnyal szexel. Azt is rosszallóan néznék, ha csak ölelkeznek és csókolóznak?

Figyelt kérdés
2023. júl. 27. 08:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pont lesz@rnám.
2023. júl. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

te is tudod, hogy ölelkezés + csókból szex lesz.


Elítélem az alábbiak miatt:


1. amelyik 30 as férfinek egy tizenéves csaj kell abból valami hiányzik mivel képtelen megkaparintani a korban hozzáillő pl 25 felettieket. Értelenség, fogalma sincs mi kell egy érett nőnek, stb stb.


2. a tinilány is hibás, mert elhiszi amit egy ilyen idős férfi mond neki, majd mikor otthagyja "Minden férfi egy paraszt" címmel a korban hozzáillő 20 as legényeket is lenézik, nem bíznak bennük, eleve minuszból indulnak.


Nyilván tisztelet a kivételnek, és nem mondom hogy nem lehet igaz, hosszan tartó szerelem egy 17 éves tinilány és egy 35 éves férfi kapcsolatából, de nem általános.


20-as pelyhesállú srácként GYŰLÖLTEM minden 30 feletti férfitársat, akik azokat a csajokat húzták répára akiket nekem kellett volna.

Pont ezért: elhitettek mindent, volt már egzisztencia, pénz ruhák, kocsi, lakás...

Én meg: 30 éves kocsi, szülőkkel élés, korlátozott anyagiak stb....

2023. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Egyfelől nem nyilvánosan kell csinálni, másfelől meg engem nem érdekel mit gondolnak az álszentek. Volt nálam jóval idősebb nőm is, jóval fiatalabb is.
2023. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi agymosás után, meg is verhetik a pasit.
2023. júl. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Egy harmincas pasi nem öreg, öreg az én vagyok 65/F. Nekem is az egyik osztálytársnőm volt olyan a szakközépben, akivel szívesen összemelegedtem volna, de rám se nézett. Őneki az idősebb pasik kellettek, olyan 25 -30 közöttiek.
2023. júl. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
16 évesen mi infantilis zoknik voltunk őszerinte. Most 66 évesen meg már nem kellene, ahogy megöregedett. Mást vettem el feleségül.(#5 vagyok)
2023. júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

A többség elítéli igen, de vannak emberek akik úgy vannak vele hogy hidegen hagyja őket, elvégre nincs közük hozzá (kivéve ha hozzátartozó az érintett).

De a többségnél rossz képet fest, mert tudják hogy a csávó csak arra megy hogy megdöntse a lányt és kihasználja testileg, mindezt úgy hogy kihasználja azt a tényt hogy a tinilányok nagy része tapasztalat és emberismeret híján naív, mindent elhisz neki, ergo "könnyű préda" számukra. Komoly szándékokról normál esetben szó sem lehet, abból kiindulva hogy egy tini és 30 éves nagyon más életszakaszokban járnak, a fiatalabb gyakorlatilag majdnem gyerek, pszichés értelemben. Gondolom a szülőknek se lenne túl jó véleménye a dologról.

2023. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 azért nézz körül a világban. 35 éves nő is mennyi van aki pszichésen gyerek? instán pucsítás, bulikázás, satöbbi. :)
2023. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Én szívesen csókolóznék egy tinilánnyal... Bárhol.


32/F

2023. júl. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen
2023. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!