Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg más a nemi szervének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg más a nemi szervének termesztés alapillata, szaga egy 20 éves lánynak vagy egy 40 éves nőnek? Milyen szaga illata van a nőknek a különböző életkorokban ott lent?

Figyelt kérdés
2023. júl. 27. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen egyforma. Nyaltam nőket 15-től 45 évesig életem során.
2023. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az állapota tényleg más mondjuk két szülés után, illatra nem ez számít, hanem a tisztaság, ápoltság. 55F, tapasztalattal 14-54 éves puncikkal kapcaolatban.
2023. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nincs különbség. Az étkezés és a dohányzás viszont nagyon is érződik.
2023. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Egészségi állapottól (ebben az étrend, a káros szenvedélyek és minden IS benne van) függ a szag. Minél idősebbek az emberek, annál rosszabbul viseli a testük az egészségtelen életmódot, és ennek érzi a szagát az, akinek elég jó hozzá a szaglása.
2023. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Nincs különbség, az ember számít, nem az életkora.
2023. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a baktériumkultúra számít, ami ott van, és ezért elég nagy eltérések is lehetnek, még akár egy embernél is.
2023. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Hát ez sok mindenen múlik és elég szubjektív.

Mint említették elsősorban káros szokások és ételek is befolyásolhatják ezt.

Amúgy az íze is egy orálnál ettől függhet, de normál esetben nem igen változik.

Ami az illattal kapcsolatos, én úgy tapasztaltam a nejemnél valamennyit változott a kor előrehaladtával. Más volt 16 évesen és más 40 évesen. Nincsen nagy eltérés, de másabb.

Csak gondoljunk abba bele, hogy az embereknek is változik a bőrüknek az alap illata, ahogyan idősödnek.

Egy babának finom, kellemes illata van, egy gyereknek is más ez - főleg egy osztályteremben több gyereknek -, egy kamasznak is más, mint egy felnőttnek és egy idősnek is eltérő az illata.

Ha mimagunknak az illata is változik, akkor a nemi szervünk is a mi részünk.

Éppen ezért, valamennyire változhat oda lent is egy nő illata, a kora előrehaladtával.

Míg ízre nem igen, legalább is nem számottevő a különbség, addig a punci alapillatában van egy kis eltérés. Van akinél jelentősseb ez a különbség.

Egy fiatal nő testének alap illata teljesen más, ezért igazából csak az tudja mitől beszélek akinek volt már dolga ilyen korú nővel/lánnyal és feltehetően még emlékezik erre.

Nem összekeverendő a parfümök és egyéb tisztálkodó szerek illatával!

A férfiak általában kedvelik a természetes női illatokat és sokan közülük erőteljesen reagálnak is rájuk. Ha szexuálisan vonzóak akarnak a nők lenni, ne szégyelljék, legyenek büszkék tiszta természetes illataikra.

Nehéz egy illatot leírni milyen is az.

2023. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Simán el lehet kábulni tőle.
2023. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

A #7-es vagyok!

Mégannyit hozzáírnék az előzőmhöz.

Eltelt sok év és nem vagyok már annyira fiatal, de még mindig emlékszem a fiatal női puncik illatára. Jellegzetes illat ez de szavakkal megfogalmazni nehéz lenne, milyen is ez.

A idősseb női illat sem rossz, sőt, rendesen "inspirál", de egy természetes tiszta illatú fiatal nő/lány illata mégis más. Ha egy ilyen nő a közelemben tartózkodik és van szerencsém megétezni ezt és természetesen a feromonjait is, ilyenkor beindít rendesen. Valami "kapcsolóféle", amit bekapcsolva aktivizálna. Gondolom férfiak tudjátok miről beszélek?

2023. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

A legerősebb és legintenzivebb szaga 15-25 évesen van, akkor tombolnak a hormonok legjobban.

Szerintem az étkezésnek semmi köze hozzá, bár itt írják csak azt nem hogy mitől.

2023. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!