Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A sok kis péniszhez (15cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok kis péniszhez (15cm alatti) miért nincs sok kis hüvely, amibe illik?

Figyelt kérdés

Tök rossz kis farokkal élni, ami egy nőnek se jó. Ezt egy normális mérettel (15cm+) rendelkező férfi vagy főleg egy nő nem tudja elképzelni, hogy milyen az, amikor egy testi adottság elbssza a szexuális életét.


Kis punci miért nincs sok?



2023. júl. 27. 16:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

Nyugi, a nagyobb farkúak közül is sokan el tudják képzelni, milyen az, amikor egy testi adottság miatt el van b@szva a szexuális életed😃.

Én például alacsony férfi vagyok, fura, unszimpatikus fejjel, hiába van nagy f@szom, ha 15 éve egy nőnek sem kellettem. Pedig aztán próbálkoztam öregnél, daginál, mindenkinél, stb.

Egy jóképű, kisfarkú, legalább egyszer betudja rakni, ha utána ki is rúgja a csaj. 😃

2023. júl. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Az elsőt adom, én pasiként is azt tapasztalom, hogy a nők első, második, és a harmadik helyen se a farokméretet nézik egy kapcsolatban. Egyéjszakásnál esetleg, ott ciki lehet egy nagyon kis péló, mivel csak az örömszerzés a cél.
2023. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%

Nekem kicsi és szűk hüvelyem van, teljesen rendben lennék a méreteddel. Főleg úgy, hogy a 15 cm nem is kicsi…

Ám olyan visszataszító a külsőm, hogy 40 éves létemre összesen egy pasi volt hajlandó lefeküdni velem életemben. Szóval tökmindegy

2023. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
18%
Hármas, arra nem gondoltál még, hogy azért szűk a puncid, mert nincs használva? Nekem volt olyan barátnőm, aki az átlagos méretemet alig bírta befogadni eleinte, pedig előttem egy 20 centis pasija volt. Csak eltelt köztünk fél év, és újra "összeszűkült" lent.
2023. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

#1-2

Magas se vagyok. (174cm)


#3

Azt gondoltam, mert 15-16cm a nőknél a minimum, de nekem nem 15cm és a kérdés se arról szól.

2023. júl. 27. 17:00
 6/27 anonim ***** válasza:
60%

A punci méret kérdés alatt meg sokan írják hogy jaj nekik csak egy ujjacska fér be.


Hát gyerekek itt valaki hazudik! :DDD

2023. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
haha, butus. :)
2023. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
18%
Elég furcsán érvelnek itt az emberek... Megkérdeztem a hármast valamiről, amire persze a válasz az luxus, csak a lepontozás megy ezerrel.
2023. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%
Mert a természet a szaporodáshoz találta ki a nemiszerveket, nem a szorakozáshoz. És ahhoz teljesen megfelel. Az evoluciós fejlődésben szó nincs a női orgazmusról, arról meg főlleg nem hogy azt dugás közben kéne elérni.
2023. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
69%

Első kettőt osztom

Hiába van az embernek nagy farka meg kigyúrva ha mellé ronda a pofája meg törpenövésű

2023. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!