Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, van más is aki hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van más is aki hosszú évek óta nem szexelt (2-3 év)?

Figyelt kérdés

Hány évesek vagytok? Én 28F


Hogy bírjátok ezt a frusztráló helyzetet?


2023. júl. 29. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Sose szexeltem. Elfoglalom magam értelmesebb dolgokkal. A szexet hagyjuk meg a hanyatló nyugat ópiumának.
2023. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mostanában. Bár van szex, meg hozzá partner is, csak behatolás nincs (impotencia). 65/F A tinédzser kori évek sokkal rosszabbak voltak. Nem tudtam, meddig fog tartani ez az állapot, hogy bár őrülten vágyom rá, de nem találok hozzá partnert. Nem tudtam, hány évet kell még várnom, mire elveszítem a szüzességemet. Most meg megöregedtünk, de még élünk, és reménykedünk. Hátha valami segít. Ha nem recskázok, ha lefogyok, vagy ha megérem, hogy orvos elé kerülök, ezek közül valami hátha javít a helyzeten.
2023. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hete volt 3 éve. Nehezen bírom, de hát ez van, a jó dolgokra várni kell. 22 vagyok.
2023. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Van. Több mint egy éve semmi szex! 😣
2023. júl. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Igen, 3 éve semmi. 82 ffi.
2023. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hokizz
2023. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 éve semmi szex. Naponta kiverem és jól megvagyok így. Persze hús-vér nő nélkül nem az igazi, cserébe viszont nincs hiszti meg a többi női hülyeség. Szóval az életem egészét tekintve jobb így, ahogy most van.
2023. júl. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk akik régen szexeltek. Sok házasságban is hiányzik a szex.
2023. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!