Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteróék (fiúk), mit szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteróék (fiúk), mit szoktatok szólni, ha egy meleg srác látványosan néz titeket, mert bejöttök neki?

Figyelt kérdés
Engem melegként mindig lelomboz, hogy ilyenkor a legtöbb srác úgy tesz, mintha észre sem vennék, vagy legalább jelezne, hogy bocs nem meleg. Miért nem lehet ezt egyértelmüen közölni, ha nincs érdeklõdés a részetektõl?

2023. júl. 30. 12:39
 1/9 A kérdező kommentje:
És miért nem szólsz?
2023. júl. 30. 12:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez fordítva van.

Akit érdekelsz, úgyis jelez.


Heteróként a nők sem fognak egyesével visszajelezni, hogy nem érdeklem őket.

Meleg srácként pláne abból indulj ki, hogy nem akar semmit az adott férfi.

2023. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem pl: megtörtént hogy egy szórakozóhely vécéjében ott ált mellettem egy srác , ő azonban nem a dolgát végezte , hanem csak állt mellettem és engem nézett , mi közben én pedig a dolgomat végeztem .

Majd a dolgom végeztével megkérdeztem tőle , hogy segíthetek e valamiben ?

De az a srác nem válaszolt , csak nézett rám mosolyogva .

Én pedig távoztam , szórakozni .

2023. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Örülj neki, hogy ver szájba. Valamikor ezt tették a kéretlen b.uzikkal.
2023. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam már dicséretet. Mondtam, hogy o köszi, és mentem tovább. Nyilván ha akarnék valamit azt mondtam volna.
2023. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
én 1x belementem egy jóképű sráccal strand wc ben leszopott
2023. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Ezt írod:

"Engem melegként mindig lelomboz, hogy ilyenkor a legtöbb srác úgy tesz, mintha észre sem vennék, vagy legalább jelezne, hogy bocs nem meleg. Miért nem lehet ezt egyértelmüen közölni, ha nincs érdeklõdés a részetektõl?"


- Azért tesz úgy, mert nem nem meleg, és ez egyértelmű jelzés feléd. Ha meleg lenne, akkor ugyanúgy rád nézne és bámulna téged, ahogy te őt. Éppen ezért, még csak rád nézni sem akar, nehogy félre értsd, és ezt neked kellene észrevenni, hogy nem érdeklődik irántad...😉

- Milyen "egyértelmű közlésre" gondolsz? Menjen oda hozzád, és verjen össze? Abból már jobban értenél, mint abból, hogy szándékosan nem néz vissza rád, ha észreveszi, hogy bámulod?🤔

- Vagy abból már értenék, ha odamenne hozzád, és elnézést kérne tőled, hogy ő nem meleg, de ennek ellenére -kulturált emberhez illően- nem fog összeverni, de ne okozz neki tovább kellemetlenséget azzal, hogy fölöslegesen bámulod, mert a nézésedtől még nem lesz meleg a heteroszexuálisból?🤔

2023. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én heteró srác vagyok és a metrón feltűnően 10 másodpercig bámult egy pasi és szerintem nagy eséllyel homoszexuális lehetett. Visszafogtam magam de majdnem megkérdeztem tőle hogy: "Ne haragudjon uram de van valami az arcomon hogy ennyire bámul?"
2023. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az is érdekes hogy a srácok bámulnak a nők meg csak néha néha elég érdekes hogy pasi létemre a pasiknak jobban bejövök. Kicsit ijesztő! :O
2023. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!