Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk milyen érzés volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen érzés volt az első elélvezésetek? Milyen körülmények között történt?

Figyelt kérdés
2023. júl. 30. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka álmomban 12 évesen.
2023. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka álmomban 13 évesen

Utána rögtön kivertem mégegyszer magamnak

2023. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy haver tanácsára próbáltam ki még kb 9-10 évesen a fürdőbe zárkózva, ülve. Nem jött semmi még a végén, de emlékszem olyan erős volt, hogy a lábaim megemelkedtek a végén, és remegtem mint a kocsonya. Meglepő élmény volt nagyon.
2023. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első kb 7-8 éves koromban volt, akkoriban még nem is jött semmi sem. Fürdés után meztelenül befeküdtem az ágyba és elkezdtem masszírozgatni, nyomogatni, húzogatni a fütykösömet. Aztán egyszer csak jött az a frenetikus, csiklandozó érzés. Sokáig nem is tudtam hogy mi ez. Előtte mondjuk sokszor játszottam a kukimmal, olyankor főleg a meztelenségre gondoltam, de akkor még nem élveztem el.


Aztán az említett alkalom után egy jó ideig eszembe sem jutott, de aztán rákaptam az ízére és azóta nincs megállás:D


Persze 1-2 hét kihagyás előfordul, de ennyi.

2023. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen,takaró alatt, nyitott ajtóval, szülők a szomszéd szobában szintén nyitott ajtóval
2023. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amióta az eszemet tudom, pici baba korom óta végzek önkielégítést. Persze azt akkor még nem tudtam micsoda, csak hogy jó érzés. Emlékszem, hogy csak úgy tudtam megfogalmazni, hogy olyan, mintha bepisilnék. Szerintem minden nap csináltam. A lábam közé fogtam egy rongyot, hasra feküdtem és azon mozgattam a csípőmet az orgazmusig. Még tini koromban is gyakran ezt csináltam, nehezen szoktam át a klasszikus "megfogom és húzogatom" módszerre. Elég ciki volt amikor tudatosult bennem, hogy ez eddig is önkielégítés volt, ugyanis korábban soha nem csináltam titkot belőle a szüleim előtt. Ez szinte elalvási rituálé volt. Csak amikor már sperma is jött, akkor jóval nehezebb volt "tisztán" kivitelezni, bár arra is volt technikám, de néha azért olyan lett a pizsamám és az ágyneműm.
2023. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 9 éves koromban kezdtem. Nyári táborozás alatt egy haver srác mutatta. El is élveztem, bár nem jött semmi.
2023. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Sosem felejtem el mert annyi sperma tavozott, hogy a kezfejem nagy reszet beteritette ahogy fojt ki. Nagyon jol nezett ki kar, hogy maszti eredmenye volt es nem egy lanynak a testere ment. Soha tobbet nem volt ilyen mennyisegu sajnos de bar meg tudnam ismetelni...
2023. júl. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!