Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez azt jelenti nem kíván vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti nem kíván vagy nem tetszek neki?

Figyelt kérdés

Még csak párszor feküdtem le vele és eleinte nem is bántam rajtam marad a ruha mert rajta kívűl senki nem látott még intim helyzetben.

Van rajtam egy kicsi plusz van egy kis hasam, széles a csípőm, nagy a mellem tehát nem egy modell alkat vagyok.

Vettem pár szexi fehérneműt, hogy tetszek neki de ha szexre kerül a sor mindig rajtam marad a ruha/fehérnemű.

Csak előveszi a mellem és félrehúzza a bugyim úgy érzem sokszor nem is akar meztelenül látni.

Esetleg nem tetszem neki és azért?

Elég fura, hogy valami mindig rajtam marad.



2023. júl. 31. 08:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem szimplán csak izgatja a fehérnemű/ruhás szex..


Ha nem kívánna vagy nem tetszenél neki akkor lenne gond a merevedéssel is..

2023. júl. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Akkor vedd le
2023. júl. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Hat ez teged zavar ? Miert nem vetkezel le ?
2023. júl. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3

Próbáltam de azt mondja nem is veszi észre, hogy rajtam marad csak "elkapja a hév".

2023. júl. 31. 09:17
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Vetkezz le te :)
2023. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Milyen látvány vagy meztelenül?
2023. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Ez amit mond nem jó duma. Te beveszed ezt a suletkenkos dumát? Nem akar meztelen látni mert nem állna a cerka. A ruha össze tart, ha viszont meztelen vagy lehet szét folynál azt gondolja.
2023. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Miért neki kell levetkőztetnie? Én a helyedben levenném magamról a ruhákat. Ha pedig valami furát tapasztalok jobb ha előbb vége
2023. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Fulár ***** válasza:
61%

Kicsit elfogult vagyok mert én pont a hozzád hasonló alkattal rendelkező nőket favorizálom.

Ha valaki tényleg tetszik és kívánom akkor édes mindegy,hogy marad e rajta valami vagy sem.

Ezért érdemes lenne teljesen nyíltan és őszitén elbeszélgetni erről a paliddal.És ha nem úgy alakúl ahogy kellene majd találsz mást aki nem tud majd betelni a meztelen tested látványától!

2023. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
csak én nem értem, hogy mi itt a probléma?
2023. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!