Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok hozzá, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha az elnök egy perverz diktátor lenne és kötelező lenne plugot viselni? Milyen plugot viseltek szívesen?

Figyelt kérdés

Lennének ellenőrző biztosok, akik ha szabálytalanságot találnak, akkor nyilvános vesszőzéssel büntetnének.


A plug fiúknak és lányoknak is kötelező lenne!



2023. júl. 31. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Neked az agyadra ment a nyári szünet.
2023. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ennél kevesebb indok miatt elköltöztem külföldre. Úgyhogy én inkább elhagynám azt az országot, ahol ilyenre kényszerítenének. Ha azt nem lehetne, akkor vennék, vagy csinálnék egy mini plugot, ami egy kúppal lenne azonos méretű.
2023. júl. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
A diktatúrákról fogalmad sincs, kedves kérdező.
2023. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szilikon vagy fém
2023. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem semmi ötletek. :D


De velem nem tolna ki, jót mosolyognék ezen, mert alapból hordok évek óta. Mondjuk nem minden nap, de egy héten többször is. És simán ellennék vele akár minden nap is. :)

2023. aug. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsi szilikont, mert felhelyezés után pár perccel már nem is érzem hogy ott van.
2023. aug. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Én egy kukorica csutkát javasolnék neked. Tuti tipp.
2023. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!