Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csajok miért preferálják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért preferálják a borotvált péniszt? Milyen előnye van, ha borotválom azon kívül, hogy nem kerül szőr a szájába szopásnál? Fiúk, ezen kívül ti tapasztaltok más pozitívumot? 27/F

Figyelt kérdés
Olvasgatom itt a gyakorin, hogy a lányok a szőrtelen farokra szavaznak. Kérdem én miért? Milyen más előnye van a szopást leszámítva, hogy nem megy a szájába szőrszál? Bár ezt is kicsit kétlem, mert a farkamat és nem felette a fanszőrömnél szopja. Azt még megértem, ha vkinek olyan kicsi, hogy a szőrtök nem látszik és akkor ezzel segít magán. De mást előnyt nem nagyon látok.

2023. júl. 31. 18:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Könnyebb mosni, kevésbé izzad, esztétikusabb, nem potyogtatsz a wc-re 10cm fanszőrszálakat ami undorító, kevésbé zavaró az óvszer felhúzásánál ha nincs ott 10cm fanszőrszál


Amúgy ennyi erővel azt is megkérdezhetném a szakállunkat miért vágjuk vagy a hajunkat miért vágjuk

2023. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Nálam a többség a trimmeltet preferálta!
2023. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Mert fordított esetben a szőrtelen puncinak mi az előnye? Szép. Ennyi. Ez pont elégséges indok (+ akár amit leírtál). Van ugyan úgy, akinek a szőrös és akinek a szőrtelen tetszik, van akinek meg teljesen mindegy. Az ízlést pedig ugyebár sose érdekelte, hogy mi "természetes". Ugyan valószínűleg lenne olyan tendencia sok generáción keresztül, hogy többség által előnyös tulajdonságok (akár kinézet) öröklődnének inkább, de manapság ez sok szerepet nem játszik az ember esetén.
2023. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

1# Milyen 10 centi?

És amiket leírtál az nem azért van mert szőrös az illető hanem mert igénytelen.

2023. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

Vizuálisan is nagyobb, pláne a vérpénisz, lehet jobban rákívánnak. Párkapcsolatban nyilván nem a méret a lényeg, de sosem lehet tudni, hogy tudat alatt mit indukál.


Nekem dús, hosszú fanszőröm és vérpéniszem van. Ha nem trimmelem, a fele látszik ki a brének, kb rá sem ismerek akkor, ha lenyesem a szőrt. Önbizalmamnak ad egy löketet, amikor látom a lankadt péniszem, nem pedig egy erdőt, valami kilátóval a tetején.

2023. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Ahol leborotválom, sokkal jobban esik az érintés.
2023. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem igazán szeretem ha még a szőrét is kell közbe szedegetnem kifele a számból

46N

2023. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem max trimmelt legyen egy férfi, de semmiképpen ne borotvált.
2023. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

Még egy szavazat a trimmeltre. 🤩


N

2023. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem találkoztam még olyan lánnyal, aki a csupaszt szereti.

Egyébként sztem elég hülyén néz ki egy pasi, ha mindenhol szőrös, farkánál meg csupasz.

32f

2023. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!