Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor először létesítettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor először létesítettek szeretői kapcsolatot, izgultatok, hogy vajon elég jók lesztek e?

Figyelt kérdés

2023. aug. 3. 00:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9es, nem.Azért mert otthon nem volt szex...
2023. aug. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én behazudtam a csajnak hogy már nem vagyok szűz… De valamit jól csinálhattam mert volt pasija, és ezek után még vagy három hónapig járt hozzám kefélni… Aztán nekem lett egy komolyabb kapcsolatom és véget vetettem a dolognak.
2023. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen, de alaptalant jelölném be
2023. aug. 19. 23:42
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt senkim. Azután igyekeztem nagyon gyorsan megnősülni, hogy ne maradjak úgy.
2023. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Inkább csak jól akartam magam érezni és önmagamat adni,nem gondoltam h szeretői kapcsolat lesz...
2023. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14


Nagyon gyorsan? :D

2023. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!