Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek miért ennyire fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért ennyire fontos a méret? Mármint a valóságban, itt nem az.

Figyelt kérdés
Konkrétan 15-16cm alatt kár csajozni. Lehet itt jönni az átlag mérettel, stb. Semmi köze a nők igényeihez. Nem véletlenül van az a köztudatban, hogy a nők a nagyot szeretik, mert igaz. Nem hiába van ennyi férfi 0 szexuális élettel a mérete miatt.

2023. aug. 4. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
90%

29


Kiscsillag, én beszéltem olyan nővel, aki nem tud szexelni az urával, mert ahányszor együtt vannak, a férje olyan fájdalmat okoz neki és utána úgy begyullad a hüvelye, hogy ránézni sem akar már a férjére. (És jah, ez a nő 190 cm magas és elmondása szerint a hüvelye normál állapotban kb. 4, izgalmi állapotban max. 8 cm hosszú, tuti nem mondott hülyeséget, mert olyan fb csopiban kezdtünk beszélgetni, ahol olyasmiről volt szó, hogy hogyan tudjuk ülő helyzetben megmérni a hüvelyünk hosszát, hogy tudjuk, mekkora pesszárium vagy méhszájsapka kell.)


Egy barátnőmnek dettó ez volt a problémája. (Azért a múltidő, mert sajnos már nem tartjuk a kapcsolatot.) Egyszerűen nem akartak már szexelni a férjével, mert mindig akkora fájdalommal járt, hogy majd' beledöglött.


Szóval te FÉRFI létedre lécci ne tudd már jobban, hogy a nőK mit akarnak.

2023. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 A kérdező kommentje:
A 8cm hosszú hüvely izgalmi állapotban olyan, mint férfiaknál a mikropénisz. Asszem vaginizmus a neve.
2023. aug. 8. 14:36
 33/79 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező nem, nem vaginizmus. Azért ekkora baromságokat nem kéne mondani, de itt ki is bukott, mennyi közöd van valójában a szexhez, anatómiához, vagy úgy összességében bármihez, aminek nőkhöz van köze.
2023. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
94%

32


Tejóég. De jó, hogy fekszem, most lerogytam volna a földre.


Vaginizmus???


De hát ott az egész net, nézd már meg, hogy mit jelent!

2023. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 A kérdező kommentje:

#33

Keress rá a hüvely méretére :)


#34

"Asszem", vagyis nem biztos. Nem érdekelnek a betegségek nevei.

2023. aug. 8. 19:30
 36/79 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem betegség te foggyos. Vagy szerinted a mikro cerkád is egy betegség miatt miniatűr? Jézus, azért elgondolkodtató, hány hozzád hasonló élhet teljes sötétségben. De nem baj, mert rendszerint nektek szexuális élet közelében sem sikerül kerülni.

Ez meg a természetes szelekció. Az életképtelenek ne szaporodjanak.

2023. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
96%

Nem 33 vagyok, hanem 31. Nem kell nagyon rákeresnem a hüvely méretére, mert el van mentve a könyvjelzőim közé a "human vaginal size" és a "human penis size". :)


Tessék: "Lawrence, citing Masters and Johnson's Human Sexual Response (1966), states that pages 73 and 74 of that book show that typical vaginal depth in Masters and Johnson's participants ranged from 7–8 cm (2.8–3.1 in) in an unstimulated state, to 11–12 cm (4.3–4.7 in) during sexual arousal with a speculum in place.[2]"


Azaz a hüvely átlagos mérete nyugalmi állapotban 7-8 cm, izgalmi állapotban 11-12 cm.


ÁTLAGOS mérete. Tehát a példámban szereplő nő, akinek 190 cm ide vagy oda, nyugalmi állapotban 4 cm, izgalmi állapotban 8 cm a hüvelye, nem mikrovaginájú, hanem kicsi vaginájú. Capisce? Olyannyira mellelottel a mikropenisszel, hogy az nem is igaz. Ugyanis azzal nem lehet behatolni. A peldamban szereplo valos no pedig mar anyuka volt akkor, amikor beszelgettunk. (Bocsika, izgalmamban elb.sztam a billentyuzetet es csak angol billentyuzetem lett...)


[link]


( [link] )

2023. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
94%

A vaginizmus azt jelenti, hogy altalaban psziches okokbol a no nem tud ellazulni szex kozben, gorcsosen osszeszoritja a huvelyizmait, lehetetlen a behatolas.


(Ha valaki elarulna, hogy hol a pitliben kell asztali gepen visszaallitani a billentyuzetet angolrol magyarra, megkoszonnem.)

2023. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
91%

36


Eleg biztos vagyok abban, hogy a mikropenisz rendellenessegnek szamit (pl. azert is, mert nem lehet vele behatolni). Mi itt most arrol beszelgetunk (beszelgetnenk), hogy vannak kicsi, kozepes es nagy meretu NORMALIS nemi szervekkel rendelkezo emberek, akik kepesek behatolni ill. arra, hogy belejuk hatoljanak, azaz tudnak hagyomanyos szexualis eletet elni.

2023. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 A kérdező kommentje:

#36

A mikropénisz is betegség zsenikém. Néha olvass is. Enni észt...


#37

Ha szerinted az átlag hüvely 11-12cm hosszú, akkor gratulálok...

2023. aug. 9. 08:55
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!