Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az olyan srácoknak akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan srácoknak akiknek nagyon nagy, de legfőképpen nagyon vastag farkuk van mennyi esélyük van gyors menetekre vagy épp kipróbálni az anált? Nagyobb eséllyel csak leszopják őket a csajok? (Gondolok itt pl alkalmi/egy éjszakás "kapcsolatra")

Figyelt kérdés

2023. aug. 5. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam esélyt adni az analra is, aztán azon múlik, hogy mennyire tud vele bánni.

Engem sokkal jobban begerjeszt a nagy látványra.

2023. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

8 lányból 1 se engedte az anált.

19/5cm

22F

2023. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Hasonlóam vagyok mimt a 2es

18 cm hosszú 15cm kerület

Az anált esdig nem engedték

2023. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Egy barátnőmmel análoztam csak eddig, neki is csak a makkig ment be, de nagyon el volt lazulva és rákészült már napokkal előtte. Mivel nem élveztem ezért kb összesen 3szor csináltuk.

A gyors menet szerintem nem függ össze a mérettel, ha fel van izgulva a csaj és nedves be lehet rakni a vastagot is viszonylag hamar, óvatosabban.

Exeim szerették szopni, próbáltak mélytorkozni de csak a fele ment, bár én annak sem láttam soha értelmét, a rendes sima szopás jobb.

2023. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Én szeretem a nagyot. Popsiba is. Mindent elnyel a fenekem. 25L
2023. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anált még nem engedte egy lány se, de nem is vonz annyira. Gyors menet lehet, de csak ha kellően fel van izgulva a lány és van síkosító
jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!