Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Írtok tapasztalatotokról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtok tapasztalatotokról, hölgyek, akiknek nem probléma a szeretkezés, mensi alatt? Hogyan, mivel teszitek, mennyivel másabb élmény, gumival történik? Lehet-e orálisan kényeztetni titeket mensi alatt?

Figyelt kérdés

Hetero párok kapcsán érdekel elsősorban, főként dugásra vonatkoztatva a kérdést.

Másodsorban pedig leszbikusok esetén.



2023. aug. 5. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Olyankor kívánom a legerősebben. Mindent engedek amihez a pasinak kedve van. Dupla piros törölközőt teszek a plédre. Utána zuhany mert mindenütt véresek vagyunk. Nyalás csak pampon melett.... azért mindennek van határa.
2023. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Hasonló cipőben mint az #1-es, lehet, miért ne lehetne ha egyszer van hozzá erős vágy???
2023. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Törölköző az ágyra és csak missziben csináljuk mert én nagyon erősen vérzek.

Volt hogy gumiban vagy anélkül, előtte-utána tusolás.

Exem nem volt nagy rajongója de néha belement.

2023. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egy párom volt akivel eddig csináltam alatta, de én élveztem. Ahogy a többiek írják, törcsi meg utána tisztálkodás.
2023. aug. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Menstruációs disk mellett elfér és nem lesz véres semmi.
2023. aug. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Regen nem volt gond

De manapsag (1-2eve) nagyon faj olyankor a mehszajam is sokkal lejebb van es mar a tampon sem jo olyankor.

Szoval mar nem

2023. aug. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Soft tampon (ún. szextampon), és nem lesz véres semmi. Nyalni, ujjazni is lehet. (Nekem bevált, de tabi mellett inkább gyengébb a vérzésem.) Ettől függetlenül azért nem a legnagyobb kedvenc vérzés alatt, érzékenyebb olyankor a méhszáj, és megerősödik utána a vérzés.
2023. aug. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A soft tamponnal 3 gond van.

1. Max gyenge verzesnel lehet hasznalni

2. Ha lent van a mehszaj (marpedig mensi alatt lejebb kerul) nem tudod tovig nyomni

3. Van h baromi nehez leszedni mivel semmi kihuzo alkalmatossag nincs rajta.

2023. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Volt élettársam imádta , folyamatosan kívánta akkor napi 2 szex , nem volt sok menzesz, óvszeren is alig látszott . Sorozatosan élvezett el lovaglóban , hátulról is . A gyönyört extazist láttam az arcán , a vaginája popója rövid ujjazása is csúcsra vitte . Ilyenkor sírt és X orgazmus utan remegett , könyörgött hagyjam abba mert elájul . Nem kíméltem ... Utána állandóan vadul cumizott spriccelés után lankadasig szívta , ettől én estem extazisba .
2023. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8-as: Igen, írtam is, hogy nekem gyengébb a vérzésem még az ún. erősebb napokon is. De amúgy közvetlenül szex előtt szoktam felhelyezni. Úgy szerintem egy normál vérzést is kibír. (De amúgy van normál méret is, én minit használok).

18 centis nem fér belém enélkül sem:-) Viszont az jó, hogy nem közvetlenül az érzékeny méhszáj van bökdösve. És visszajelzés alapján nem érzi a partner, hogy van bennem egy ilyen cucc.

Kiszedni valóban nehéz, és olcsónak sem olcsó, de megéri összességében. Szerintem sokkal jobb, mint mikor folyik mindenfele a vér.

2023. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!