Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legjobb top csajok csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb top csajok csak nagyfarkú partnerrel hajlandóak kezdeni?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt a mindenki által csinosnak tartott, tanult, értékes nőket akik tudják is magukról, hogy a legjobbak között vannak, tehát szabadon válogathatnak.


Nagy farok pedig kb 18-20 cm.



2023. aug. 8. 11:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2023. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Igen.
2023. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Én férfiként megfordítom a dolgot. Én nem mertem sosem jó nővel kezdeni, mert féltem a nagy elvárásoktól. Így is szép lányokkal jártam, de lett volna 3 lehetőségem ultra szépekkel járni, de lemondtam, totál rettegés jött rám. Állandóan jól kell kinéznem, trendi cuccok, jó állás, még nagyobb fizu, és a többi. A szüleim gépészmérnökök, mindig ezt a low level life-ot kultiválták, nem villogtak semmivel, szóval oda se tudtam volna hazavinni egy ilyen embert. Meg egy 23 éves autóm van, minden karba van tartva rajta, kicserélve, Apám néha besegít cserélni alkatrészeket - tök jó családi progi, de abba az értékes nők nem ülnek be. :D Tudnék jobbat is venni, de érzelmileg kötődöm hozzá, meg elvisz ez is mindenhova.
2023. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3# pont hogy az értékes nő ül be melléd és a felszínes és üres nem
2023. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Nincsenek a legjobbak között! Mert meg vannak rekedve egy szinten, ami primitív! Pont!


Vannak nagyon igényes, kultúrkurvák, nagyon jó nők, még sincsenek elszállva maguktól.. és igen, ezeknek a nőknek a nagy kell, ha tetszik, ha nem…

2023. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem egy ultraszép is lehet értékes, vagy normális emberi értékekkel rendelkező. Egyéni, de tény és való, hogy ma sok szép / ultraszép mutogatja magát Instán, Facebookon, akár még 40-50 felett is.


Férfiként számomra ez visszataszító. Természetesen ugyanez elvárató a nő részéről is, hogy ne a közösségi médián mutogassam magam, vagy tartsak lány haverokat "barátokat". Nincsenek is, sem a klasszikus értelembe vett "fiús hétvégék". Voltak haverok/barátok persze, akiknél eltűntem 3 napra, de nem vágyom már rá. Konstans bebaszás, lan party, bulizás, hogyne, meg volt élve.

2023. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Egyáltalán nem. Teljesen átlagos farkam van és top kategóriás csajaim (is) voltak, nem kevesen.
2023. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet általánosítani az általad megjelölt csoportban szereplő nök igényeit , vagy éppen csupán egy dimmenzióra levetíteni úgy mint a pénisz méret.

Azért szerintem nem szép részedről ennyire lenézni ezeket a nőket , hogy ennyire egyszerűnek feltételezed őket ;-)

2023. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!