Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tágulhat a puncim attól, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tágulhat a puncim attól, hogy sokan megdugnak?

Figyelt kérdés
Elég fiatal vagyok még, és már elég sokan jártak bennem, nem akarok tág puncit idősebb koromra,tágulhatok ettől?
2023. aug. 8. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Tekintve hogy meleg vagy, nem fog. Vagy hogy buta vagy, de akkor meg mindegy.
2023. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Több emberrel voltam és ugyanolyan szűk vagyok mivel magamnak nem szoktam ujjazni , segédeszközöket se használok h tágítsam magam csak dörzsölöm a kezemmel, tehát ez nem azon múlik h hányan járnak benned.
2023. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem, legfeljebb gyorsabban reagál a szervezeted az ingerre, kevesebb előjáték után tágul ki IDEIGLENESEN.
2023. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem, de a fejed csak szűkülni fog a benne lévő üresség miatt.
2023. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Ne aggódj idősebb korodra senkit nem fog érdekelni a puncid
2023. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Na várj elmagyarázom most mindenki oda van érted, mert ingyen és erőfeszítés nélkül kap puncit persze ez el is terjed rólad és mindenki úgy fog ismerni a hátad mögött hogy mindenki xx-je aztán a 20as éveid végére 30 elejére megunod ezt a ribiskedést és azt veszed észre hogy mindenki eltűnt mellőled mert pasit keresel nem pedig egy numerát de mindenki xx-ével senki nem akar kezdeni mást csak dugni. Persze persze tudom te majd egy gazdag jóképű faszi nője leszel aki mindent aládtesz és várja a kívánságaidat mert végig ment rajtad a város csak ez sajnos nem a micsoda nő hanem a valóság. Egy ilyen pasi rád se fog nézni inkább az értelmes okos és egziszteciával rendelkező nőkkel ismerkedik nem pedig egy fila tásával amiből mindenkinek volt egy. Rám is elég sok ilyen exribi ír hogy mi van velem régen beszéltünk... Olyan is ír akiről már hallottam a pletykákat, de nem igazán érdekelnek az ilyenek. Szóval ne aggódj nem fogod érdekelni a pasikat idősebb korodra. Ja és jegyezd meg amit írtam. Mert megmondtam
2023. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Büszke lehetsz magadra
2023. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Tágabb nem leszel, de kb. az van, amit a 6-os ír. Persze, miért ne csinálnád? Élvezed. De pl. én nem szeretnék utána hosszabb kapcsolatban lenni ilyen nővel, mert folyton azon járna az eszem, nem csalsz-e meg, hiszen neked "az csak egy kis numera", "nem nagy ügy".
2023. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A szüléstől tágulhat, de egy f@rok sokkal kisebb, mint egy újszülött feje, szóval a válasz NEM.
2023. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A szex, felfogásom szerint egy férfi és egy nő nemi közösülése. A partnerek váltogatásában egyformán felelősek a férfiak is és a nők is. Egyikük sem felelősebb vagy bűnösebb a másiknál.

A testméret adottság kérdése, ha nagyobb cipőt, sapkát vagy ruhát veszel, attól nem leszel nagyobb méretű, okosabb vagy magasabb, de kisebb se. Így van ez a nemiszervekkel is.

2023. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!