Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csinál olyat egy csaj hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinál olyat egy csaj hogy kamuból szemez meg mosolyog egy csávóra?

Figyelt kérdés
A munkahelyen van egy csaj akivel összeakad a tekintetünk többször, de mintha ilyen erőltetetten mosolyogna rám, nem őszintén. Létezik ilyen lányok? Ráadásul ő ilyen tipikus r...cos nő, több csávóval beszélget meg ilyenek.

#csaj #szemezés #eröltetett mosoly
2023. aug. 8. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csinál
2023. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehát ha a munkahelyen több férfi kollégával beszélgetek akkor ribi vagyok. Értem.
2023. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csak a munkahelyen és nem csak barátilag beszélget több csávóval. Azért is tettem fel a kérdést, hogy létezik e ilyen, mert szerintem simán megjátsza a mosolyt meg a szemezést.
2023. aug. 8. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát te beteg vagy.

Hagyd is inkább a nőt. :D

2023. aug. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es Miért is vagyok beteg? Nem ismered a szituációt az a baj. Engem lehangol, hogy több csávóval beszélget telefonon, mert hallom, pár méterre ülünk egymástól. Meg találkozgat velük, mert nyiltan mondja, rám meg odanéz néha nagy kívánós szemekkel, meg vigyorral, az ilyentől mit várjak. Nem egy tiszta szituáció. Látja, hogy bejön nekem, aztán húzza az agyamat, had csorgassam rá a nyálamat.
2023. aug. 9. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!