Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más férfinak is tetszenek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfinak is tetszenek az ilyen Mommy's little boy és hasonló roleplayek?

Figyelt kérdés

Házas vagyok, gyerekem is van. Jól keresek, külsőleg férfias/apukás megjelenésem van barátok/család/párom szerint. Ennek ellenére szexuálisan felizgatnak az olyan videók, ahol ilyen Mommy and her submissive little boy szerepet vesznek fel. Tehát gondoskodó anyuka aki szeretgeti a kisfiát. Magamat képzelem bele leginkább..

Ápolnak, szeretgetnek, bújhatok valakihez, mint egy kis meleg fészekben.. Ennek teljesen ellentéte a családi életem egyébként. Átlagos magasságú vagyok(180), párom alacsonyabb(165), egy kislányunk van, de tervezünk másodikat. Tudjátok, hogy igazán ilyen nukleáris család legyünk.


Amire gyanakodtam: Édesanyukámmal neutrális a kapcsolatom. Mármint szeretem, de pl. külső szemmel nem tartom vonzó nőnek. Nem hiszem, hogy innen ered az, hogy felizugok a fentebb említett típusú videókra. 🤷‍♂️


Más is van ezzel így vagy kissé defektes vagyok?


U.i.: ha hasonló vagy, nyugodtan írj. Szívesen beszélek erről, mert máshol nem igazán tudok. Viszont nem társkeresésből írtam ki a kérdést, nem keresek erre partnert...



2023. aug. 10. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kissé defektes a dolog, de semmi extra, a legtöbb ember szexuális ízlésében akadnak kissé defektes dolgok. (Vagy akadnának, ha lenne hozzá mentális bátorságuk, hogy felfedezzék, mi minden képes őket izgatni.)

Viszont elég csekély az esélye, hogy egy-egy ilyen szexuális furcsaságot a párod is érdekesnek és izgatónak találjon, és valóban meg tudd vele élni szerepjáték formájában.

Ha úgy alapvetően rendben van köztetek a szex és nem uralja le túlságosan az ízlésedet, akkor a helyedben meghagynám személyes jellegű kuriózumnak, és egy-egy magányos órámban, fantáziák és fantáziatermékek (filmek, képek, írások) formájában élném ki.

2023. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy bátorság kérdése ez vagy sem.


A feleségemmel minden téren egyenrangúak vagyunk, domináns vagy az a tipikus "anyás" viselkedése nincs, mert nem adok rá okot. Én is észreveszem, ha akad tennivaló. Ha szeretkezünk, inkább szubmisszív félként van jelen.


Igen, ez valszeg fantázia szintjén marad, csak érdeklődtem, hátha másnak is vannak hasonló fantáziái..

2023. aug. 10. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Bátorság alatt csupán arra gondoltam, hogy sok ember még csak bele se mer gondolni, fantáziák szintjén sem mer őszintén eljátszani vele, hogy mik izgatják, mert nincs felkészülve az érzésre, hogy olyan hajlamokat is találhat az agya mélyén, amik alapján mások akár perverznek címkézhetnék.
2023. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!