Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van, aki TÉNYLEG találkozott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki TÉNYLEG találkozott és szexelt is innen szép nővel? Vagy az összes egy kamu?

Figyelt kérdés

Kicsit nehezemre esik elhinni, ami az utóbbi napokban történik ezen az oldalon. Top kategóriás nők találnak be maguktól, néhány üziváltás után ott tartunk, hogy mikor találkozunk szexelni.


Eddig az összes nő, aki itt rámírt, maximum gyenge átlagos volt, de leginkább egy ronda disznó.



2023. aug. 10. 17:42
A kérdező szavazást indított:
Persze, én is találkoztam innen gyönyörű nővel, szex is volt
Neten mindenkinek nagyobb a szája, élőben nem nagyon bukkannak fel, vagy ha mégis, akkor sem lesz semmi
Full kamu az egész, pasikkal beszélgetsz
23 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

Itt már alig van szép nő.

Bár a 27-39 kategóriában vannak jók.

Onnét tudod hogy kamu a csaj amikor 18-24 éves és fullos, na azok tiktok/insta stb vannak nem itt.

2023. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Tuti 90%-a kamu
2023. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

Igen, több nőt is megismertem innen. Nem voltak férfiak... :D Sőt, jól is néztek ki. Volt köztük nagyon perverz, volt aki egy csalódásból menekült és férfi társaságra vágyott, olyan is, aki kapcsolatot keresett, olyan is, aki csak futó kalandot akart és olyan is, aki barátságot szeretett volna.


A néhány üziváltás karcos, ugyanakkor, ha visszagondolok arra a lányra, aki szerelmi bánatot akart feledni, nos... ő is kb. az 5. üzi után megkérdezte, hogy hol lakom és hogy átjöhet-e. :D Szóval...

2023. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Noren1989 ***** válasza:
27%

Nber....noshàt, az egyik itteni exem pl hozta az àtlag russian supermodel külsőt. Azóta is negatívumként éli meg a babapofit, 45kilós súlyt.


Egy màsik a szintén àtlag felettit tolta ki, genetikailag jól el volt eresztve.


Higyj a mesének, vannak itt szép nők, mégha nem is komplettek.

2023. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Jó neked dude! De azért jó nagy kamus vagy😃
2023. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Hát bązdmeg, nem én vagyok a kamus :D


Vagy a nő egy catfisher pasi, vagy tényleg megütöttem a jackpotot.


Noren, az biztos, hogy a lotyó nem százas.


Nem tudom, bizonytalan vagyok. Konkrét bizonyíték semmi, és most költeni kéne rá.

2023. aug. 10. 17:55
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Régen voltak itt nagyon jó csajok, de 2 éve azt hiszem az oldal új dízájnja óta nagyon sok felhasználót vesztett az oldal, a fiatalok 99% eltünt
2023. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
31%
Most akkor "Eddig az összes nő, aki itt rámírt, maximum gyenge átlagos volt, de leginkább egy ronda disznó.", vagy "Top kategóriás nők találnak be"??
2023. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
30%

"Noren, az biztos, hogy a lotyó nem százas."

Kiről beszélsz?

2023. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok szép

De volt innen sok talim

Volt szex is nem mindegyikkel de volt


29N

2023. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!