Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyi ideig tartott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyi ideig tartott orgazmusig juttatni egy fiút az első szopáskor?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy pl előtte már volt egy kis csókolózás, egy kis összebújás, de nem szex.

2023. aug. 11. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Csak élvezd, ismetjétek ki egymást, fedezd fel a testét, ismerd meg a farkát. Ne teljesítmény legyen. Nem is kell befejezni, kicsit a szádba veszed, aztán folytatjátok punciba. Egymást élvezzétek, az érintését, a vágy hajtson, ne az hogy másnap mit mesélsz a legjobb barinőnek.

Ha ügyetlen vagy, se baj, mert majd legközelebb gördülékenyen megy. Élvezd és ne gondolkodj

2023. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elso alkalom legalabb 30-40 perc volt. Azt hittem mar sosem elvez el :D

Aztan szepen kifaggattam, meg kitapasztaltam hogy hogyan jo neki, azota mar csak max 10 perc. De rendesen meg szokott dolgoztatni :D

8 honapja vagyunk egyutt.

26N

2023. aug. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb 5-10 perc
2023. aug. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsore 35-40 perc. Kesobb mar hagytam hogy az utemet neha diktalja igy 10-15 perc lett azota.
2023. aug. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Elsőre sikerült kihoznom belőle egy 10 percet kb., másodjára már 5 perc alatt sikerült ugyanannál. Sok félét próbáltam először, aztán megjegyeztem, hogy mi volt az, ami jobban tetszett neki, másodjára már azokat alkalmaztam főleg.
2023. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén fogalmam sincs, mert részeg voltam:D de szimultán csinálta magának kézzel aztán én neki szóval így gyorsabb volt gondolom mintha csak én csináltam volna neki.
2023. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyorsan ment...
2023. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!