Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rendőr lányoknak van bilincsük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendőr lányoknak van bilincsük otthon is? És használhatják otthon?

Figyelt kérdés
Régóta vágyom rá hogy kikötözhessek egy csajt és úgy dugom kutyapózban
2023. aug. 13. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

A zsanérost le kell adniuk

Attól h valaki rendőr nem azt jelenti hogy vagyik ilyesmire

2023. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Se fegyvert, se bilincset nem viszünk haza...
2023. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
És az rs ocatviat?
2023. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kancácska ***** válasza:
100%
A fegyvert leadják (régebben haza lehetett vinni), de a taktikai őv és "tartozékai" ami általában a szekrényében van, azt nagyon sokan hazaviszik, mert ellophatják tőlük sajna. Saját felszerelése, ahogy az egyenruha is, így sokan haza is viszik. Az pedig, hogy otthon mit kezd vele, az ő dolga. Természetesen az esetek 99,9%-ban elzárja és amikor megy szolgálatba, viszi magával. De minden örs, kapitányság, igazgatóság más, lehet van ahol nem lopnak egymástól. Talán a vizirendészetnél vagy a közlekedésieknél nem. Az NNI meg nagyrészt polgári ruhás, valószínű hogy otthon tartja a cuccait (őv, rajta mindenféle tartók, bilincs, gumibot, spray.A sorból a KR lóg ki, ott is más szokások vannak.
2023. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Kancácska drága! Csak nekem ugrott be erről a besenyő család? 😊😅
2023. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kancácska ***** válasza:
Anonim Drága! :D Nem hinném, hogy csak neked, de semmi sincs kizárva.
2023. aug. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer jártam egy határőr lánnyal. Régen volt már, amikor még önálló testület volt a határőrség és nem volt beolvasztva a rendőrségbe. Ő használta rajtam a bilincsét és a tonfát is. De otthoni használatra volt neki külön, nem a szolgálatit használta erre. Imádtam.
2023. aug. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kancácska ***** válasza:
100%

Tonfa hivatalosan nem volt a Határőrségnél, rendőrségen sincs mindenhol rendszeresítve. Bilincset otthonra most is kapsz bármelyik szexshopban. :) De akár nem csak ott:


[link]

2023. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!