Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdekes dolgot figyeltem meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes dolgot figyeltem meg a férfi öltözőben: a fanszőrzetüket meghagyó férfiak bátrabban meztelenkednek, miért?

Figyelt kérdés
Összefügghet azzal, hogy a barátnőjük-feleségük így elégedett velük s magabiztosabbak?
2023. aug. 13. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudják, hogy nem attól férfiasabbak, hogy borotválják, kevesebbet foglalkoznak vele, és főleg leszarják, hogy más férfiak mit gondolnak róla.
2023. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Amit észrevettél, valószínűleg csak véletlen egybeesés. Egy öltöző és néhány egyezés a feltevéseddel még semmit nem reprezentál.
2023. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szőrös vagyok, és teljesen bátran meztelenkedek. Bár sose voltam csupasz, így nem tudom, hogy változna e.
2023. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy öltöző valóban nem releváns megfigyelés, de szerintem nem ez határozza meg, hogy valaki szégyenlősebb vagy bátrabban meztelenkedik.


Ha valaki szőrösen bátran meztelenkedik öltözőben és egyszer leborotválja, akkor tudatában van hogy jár olyan helyre ahol meztelenül kell lennie, szóval vagy nem zavarja ha mások látják csupaszon vagy nem nyúl hozzá és marad szőrös.

2023. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem a divat érdekli, leszarja h más mit gondol, ezért nem flusztrált amiatt, h megfeleljen egy kreált társadalmi elvárásnak.
2023. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért figyeled a faxokat, csak nem homár vagy???
2023. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ennyitől még nem releváns

Én trimmelem borotválom de mégis egy szál farokba mászkálok ahogy sokan még akik trimmelik

Ugyanúgy aki kolis volt meg csapatsportolt abszolút nem lesz szégyenlős míg lehet valaki 40 évesen is gatyába zuhanyzik

2023. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én borotválom, de nem foglalkoznék vele hogy szégyenlősködjek. Szerintem a lányoknál sem probléma a borotvált, vagy a szőrös kérdése
2023. aug. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem, ha le van vágva a szőr lent, ha nincs. Akkor se vagyok szégyenlős. Engem simán nem érdekel, hogy meg néz e a többi fiú vagy nem.

Kortól függetlenül.

2023. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

igen, arra mindenképp enged következtetni, hogy természetesebben fogja fel a meztelenséget, amennyire természetesen kezeli a legnemesebb szervét is.

én is észrevettem ilyen párhuzamot, és nem keveset, most egész nyáron táborokban vagyok, éjjeli fürdések, na ott is pl érdekes, hogy a csupaszok nem annyira akarnak velünk tartani, de akik bátran vetkőznek, azok a szőrösek. (tusolóból tudom, hogy csupaszok)

szóval szerintem határozottan van összefüggés a felfogásban.

2023. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!