Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mit csináljon a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit csináljon a nő azokban a pózokban ahol ő kevesebbet tud mozogni (pl.: misszionárius, kutya), hogy nektek is jó legyen?

Figyelt kérdés
Mit csináljon a másik, hogy ne legyen "fadarab" és ne érezzétek azt, hogy a másik csak van?

2023. aug. 14. 10:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlen kell mindig ellenlökni az aktivitás látszatához.
2023. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen ellenlökésre gondoltam:D


Bármire ami tetszik:)


Nyilván szubjektív, de azért kíváncsi vagyok mik a szubjektív vélemények.

2023. aug. 14. 10:46
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából bármi, odanyúl, simogat, bár van akit zavar, közben, vagy csak mocskosan beszél közben, akármi..
2023. aug. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az ilyen akármiket fejtsétek még ki:)


Mármint mások:D

2023. aug. 14. 11:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Missziben számomra izgató, ha megfogja a farkam, kutyában pedig ha maszturbál közben, vagy széthúzza a fenekét.
2023. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Azért ha neked ehhez részletes útmutató kell, akkor nem te vagy a legélesebb kés a fiókban. :D :D
2023. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyögjön, beszéljen közben, mondogassa, hogy, hú de szét dugsz, dugjál szét, rakd tele a puncim a nagy farkaddal, stb...
2023. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
xd
2023. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Misszionáriusban simogat, csókolgat, akár karmolja a hátam, ha jobban durvulunk, de az is nagyon szexi, ha fogja a fenekemet, és úgy húz közelebb magához.


Kutyában nekem az is elég, ha a lány minél jobban bepucsít, tolja ki a fenekét, de a csúcs az, ha hátranyúl, és széthúzza a fenekét, vagy akár a golyóimat masszírozza, ha elér odáig.

2023. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9

Nekem volt egy egyéjszakás kalandom, ahol a csaj amikor kutyába dugtam, ahogy írod hátranyúlt, de nem a fenekéhez, hanem elkezdte iszonyatos tempóban izgatni a csiklóját, majd egy idő után elkezdett kiabálni, hogy elfáradt a keze, vegyem át és izgassam tovább a csiklóját, hát nem volt egyszerű dugás közben még vagy 5 percig nagyon intenzíven izgatni a csiklóját, hogy elélvezzen, de végül sok izzadsággal sikerült (dugásba lehetett pihenni, de a csiklóját folyamatosan izgatni kellett).

2023. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!